برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

علی فتح الله‌زاده:بازگرداندن دایی درست بود

سرپرست باشگاه استقلال با بیان اینکه در بعضی مسابقات تیم پرسپولیس از استقلال بهتر بازی می کند، گفت: در توافقی که با آقای کاشانی داشتیم قرار شد در روز بازی خداحافظی باقری، دو بازیکن استقلال هم خداحافظی کنند.

علی فتح الله زاده در حاشیه بازدید بن همام از کمپ تیم های ملی در خصوص نشست مدیران دو باشگاه سرخابی با علی سعیدلو گفت: ما نتایج خوبی گرفته ایم اما علی سعیدلو به عنوان رئیس مجمع حق دارد در مورد نتایج تیم با مدیران و سرپرستان دو باشگاه دیدار و گفتگو کند.

وی در خصوص خبر احضارش به این جلسه که باعث ناراحتی اش شده بود تاکید کرد: این شائبه ای بود که بوجود آمد خود دکتر سعیدلو هم در این نشست تاکید کرد لفظ خوبی برای دعوت از دو سرپرست باشگاه استقلال و پرسپولیس به کار برده نشده بود و این سوء تفاهمی بود که برطرف شد.

سرپرست باشگاه استقلال همچنین تاکید کرد: رئیس مجمع همچنین گفت اگر فکر می کنید دو تیم استقلال و پرسپولیس مشکلاتی دارند به من بگویید تا آنها را حل کنیم و این دو تیم همانند گذشته با اقتدار بتوانند در مسابقاتشان به میدان بروند. استقلال و پرسپولیس طرفداران زیادی دارند که با پیروزی هایشان خوشحال و با شکست آنها ناراحت می شوند به همین دلیل باید بتوانند در مسابقات نتایج خوبی را کسب کنند.

وی در مورد تصمیم حبیب کاشانی در خصوص بازگرداندن علی دایی به تیم پرسپولیس گفت: بعضی مواقع تیم ها خوب بازی می کنند و نتیجه نمی گیرند انصافا من خودم برای علی دایی ناراحتم آنها در چند بازی حتی نسبت به ما بهتر بازی کردند اما در نهایت نتوانستند نتیجه لازم را کسب کنند.

فتح الله زاده در این خصوص اضافه کرد: به نظر من بازیکنان پرسپولیس با تمام وجود در مسابقات به میدان می روند تا بتوانند با شکست دادن حریفان به دایی و پرسپولیس کمک کنند. همین بازی احساسی باعث می شود نظم تیمی آنها را به هم ریخته و روی ضد حملات گلهای راحتی دریافت کنند که امیدوارم مشکل آنها به زودی برطرف شود.

وی همچنین تاکید کرد: اقدام حبیب کاشانی کار درستی بود زیرا علی دایی یکی از اسطوره های فوتبال ایران است و مربی شجاع با جسارتی است. بازگرداندن دایی اقدام خوبی است زیرا وی می تواند در ادامه مسابقات پرسپولیس را از این وضعیت نجات دهد.

سرپرست باشگاه استقلال افزود: قطعا هر زمان دو تیم پرسپولیس و استقلال در اوج باشند تیم ملی می تواند با روحیه مضاعف که پیش رو دارد به میدان برود.

وی در خصوص آخرین وضعیت جذب حوار ملا محمد و اختلافی که این بازیکن بین دو باشگاه استقلال و پرسپولس بوجود آورده است، گفت: مشکل کاشانی و باشگاه پرسپولیس نیستند و من گفته ام بهتر است او به ایران بیاید تا در حضورش این مشکل را راحت تر حل کنیم اما خودش نمی آید و تقاضای پول بیشتری دارد که ما زیر بار این مسئله نمی رویم.

خبرنگاری پرسید به نظر می رسد حوارمحمد گفته ممکن است با حضور در استقلال فرصت حضور در تیم ملی عراق را از دست بدهد که فتح الله زاده در این خصوص گفت: اینها به نظرم بهانه است زیرا ما بازیکنانی داریم که در کشورهای دیگر بازی می کنند و به تیم ملی ایران دعوت می شوند او باید به ایران بیاید و هر چه زودتر مشکلش را حل کند.

وی در پایان در مورد برگزاری دیدار استقلال و پرسپولیس برای خداحافظی کریم باقری گفت: طی هماهنگی هایی که با حبیب کاشانی داشته ایم قرار است این دیدار برای خداحافظی کریم باقری و یکی دو بازیکن باشگاه استقلال برگزار شود البته در نشست کمیته فنی ناصر حجازی و سایر اعضا در خصوص نام این یکی دو بازیکن استقلال به جمع بندی می رسند و نام آنها را اعلام می کنند در حال حاضر پیشنهاد برگزاری این دیدار برای روز 24 دی ماه بوده که امیدوارم مشکلی برای برگزاری آن پیش نیاید.
 

تاریخ: 1389/10/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: