برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

معدنچی : مقابل نفت تهران محکوم به پیروزی هستیم

مهرزاد معدنچی هافبک استیل آذین که مدتی مصدوم بود حالا و پس از گذراندن دوران نقاهتش توانسته بازیکن تاثیرگذاری برای مربیان استیل آذین باشد و در بازی با پاس همدان هم پاس گل تیمش را که باعث به تساوی کشاندن نتیجه بازی با این تیم شد برای سیاوش اکبرپور ساخته و پرداخته کرد.

این بازیکن که به رسم ادب دست محمود یاوری، سرمربی پاس همدان را بوسید مصاحبه ای انجام داده که در زیر می خوانید:

چه خبر از وضعیت تیم؟

برابر پاس همدان به مراتب بهتر از قبل بازی کردیم اما هنوز برای رسیدن به مرز هماهنگی ایده ال نیاز به زمان و تمرینات بیشتری داریم. در آستانه تعطیلات نیم فصل هستیم و این فرصت مناسبی است که استیل آذین از شرایط بد گذشته اش فاصله بگیرد. امیدوارم روز پنجشنبه در بازی با نفت تهران 3 امتیاز را بگیریم تا بتوانیم در تعطیلات نیم فصل خودمان را به بهترین سطح برسانیم.

فکر می کردی استیل آذین بر خلاف پیش بینی ها عمل کند؟

فکر نمی کردم که در انتهای جدول قرار بگیریم اما راستش را بخواهید پیش بینی می کردم که به مشکل بر بخوریم چون بازیکنان نامی و اسمی زیادی در تیم بودند و تجربه فوتبال در دنیا ثابت کرده که جمع شدن بازیکنان نامی و بزرگ در یک تیم بعضی وقتها نتیجه معکوس می دهد چراکه هر کدام از این بازیکنان ستاره های تیم های خود بوده اند و هماهنگ شدن آنها با هم کار دشواری است و زمان زیادی می برد. البته این تنها مشکل ما نیست و خیلی از تیم های بزرگ دنیا هم به این شرایط دچار شده و می شوند. شاید اگر اول فصل با همین کادر فنی فعلی شروع می کردیم خیلی شرایط مان بهتر بود.

حضور محمد خاکپور در استیل آذین را چگونه می بینی؟

خوشبختانه خاکپور مربی با انگیزه ای است و از لحاظ شخصیتی در سطح بسیار بالایی قرار دارد.وقتی هم مربی دانش فنی بالایی داشته باشد و با بازیکنانش راحت برخورد کند، بازیکنان هم برای آن مربی جان می دهند و با تمام توانشان بازی می کنند. امیدوارم با خاکپور به نتایج خوبی برسیم و بتوانیم انتظارات را برآورده کنیم.

بازی با نفت تهران را چگونه ارزیابی می کنی؟

نفت تیم خوبی است اما آنها هم مثل ما شرایط خوبی ندارند.البته در ابتدای نیم فصل اول که ما در شرایط خوبی بودیم با این تیم مساوی کردیم اما در این بازی محکوم به برد هستیم و باید از این بازی با 3 امتیاز بیرون بیاییم. تیم های انتهای جدول از لحاظ امتیازی به هم خیلی نزدیک هستند و ما هم می دانیم که بعد از تعطیلات نیم فصل امتیاز گرفتن خیلی سخت تر می شود. باید برای جبران امتیازات از دست رفته بجنگیم و دیگر به بازی خانگی و خارج از خانه فکر نکنیم و فقط به دنبال جمع کردن امتیاز باشیم تا به وضعیت مان در جدول سر و سامانی بدهیم. شاید همین یک امتیازی که از پاس گرفتیم در انتهای لیگ خیلی به ما کمک کند. ما می خواهیم به روزهای خوبمان بازگردیم و امیدوارم که تعطیلات نیم فصل در این زمینه به ما کمک کند.
 

تاریخ: 1389/10/1
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: