برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

علی کریمی: من و دایی باید پشت هم باشیم

بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس مخالفت با استعفای علی دایی و بازگشت او به پرسپولیس را بهترین تصمیم سرپرست این تیم دانست.

کریمی درباره بازگشت علی دایی به پرسپولیس گفت: من فکر می‌کنم کاشانی بهترین تصمیم را گرفت چرا که هیچ کس بهتر از دایی نمی‌تواند پرسپولیس را از این وضعیت خارج کند. به هرحال برد و باخت در فوتبال همیشه وجود داشته و قرار نیست یک تیم مدام ببازد.
وی افزود: اگر مربی دیگری می‌آمد تا می‌خواست با تیم آشنا شود لیگ تمام می‌شد. دایی این شجاعت و حرفه‌ای گری را داشت که استعفا کند اما معتقدم کاشانی درایت به خرج داد و با این استعفا مخالفت کرد.
کریمی در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسد اختلافات او با دایی تمام شده گفت: اگر اختلاف سلیقه‌ای بوده مربوط به گذشته ها بوده است. من و دایی باید همیشه پشت هم باشیم تا باعث سوء استفاده بعضی‌ها نشود. به هرحال امیدوارم پرسپولیس به روزهای خوبش برگردد.
بازیکن استیل آذین در رابطه با تساوی تیمش مقابل پاس همدان گفت: ما از دو بازی نیم فصل دوم چهار امتیاز بدست آوردیم که نتیجه خوبی است. به نظرم تساوی مقابل تیم خوب پاس در همدان نتیجه مطلوبی است و امیدوارم همین روند را ادامه دهیم چون فاصله تیمهای انتهای جدول با تیمهای میانه جدول خیلی نیست.
 

تاریخ: 1389/10/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: