برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

غلامی : حرفهایمان را باید در زمین مسابقه بزنیم

مهاجم تیم فوتبال استیل آذین، تیم نفت را تیم بسیار خطرناکی می داند و بازی با این تیم را دشوار توصیف کرد.

محمد غلامی در گفت وگوئی اظهار داشت : پس از باخت مقابل فولاد در چارچوب جام حذفی بسیار نگران شده بودم که خدای ناکرده دوباره در شرایط نامطلوب گذشته گرفتار نشویم اما خدا را شکر با تلاش و کوشش بچه‏ها مقابل پاس همدان بازی خوبی را به نمایش گذاشتند و توانستیم یک امتیاز از این بازی خارج از خانه کسب کنیم.

وی افزود : پاس تیم بسیار خوب و منسجمی بود و با توجه به تغییراتی که در کادرفنی تیمشان ایجاد کرده بودند، در خانه برای پیروزی تلاش می کردند اما خوشبختانه ما هم بازی خوبی به نمایش گذاشتیم و چند فرصت خوب گلزنی ایجاد کردیم و در نهایت به یک امتیاز حساس در این بازی رسیدیم.

غلامی درباره بازی روز پنجشنبه با تیم نفت تهران نیز گفت : نفت تیم بسیار خوب و خطرناکی است و بازی با این تیم قطعا بازی دشواری خواهد بود اما من معتقدم باید حرف هایمان را در زمین مسابقه بزنیم. ما بازیکنان و کادر فنی خوبی داریم و همه می دانند که با بدشانسی و یکسری از مشکلات حاشیه ای نتوانستیم خوب نتیجه بگیریم و در حال حاضر در قعر جدول قرار گرفته ایم اما جایگاه واقعی ما اینجا نیست و در نیم فصل دوم با کسب نتایج خوب به بالای جدول بازخواهیم گشت. اگر بخواهیم کمی با خیال آسوده وارد تعطیلات نیم فصل شویم بهترین راه این است تا برابر نفت به 3 امتیاز برسیم که امیدوارم این اتفاق بیفتد.


 

تاریخ: 1389/10/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: