برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

کاشانی: باید پرسپولیس متفاوتی بسازیم

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: خوشحالم که دوباره دایی بازگشت اما همه باید یاد بگیرند که دیگر حق اشتباه ندارند و باید پرسپولیس متفاوتی بسازیم.

بیب کاشانی پس از بازگشت علی دایی به تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: پس از جلسه دیروز به این جمع بندی رسیدیم که با تمام توان از دایی حمایت کنیم چون دایی از روز اول با این تیم بوده، تیم را بسته و تمرین داده است.
وی افزود: سعی کردم به دور از جلسه دیروز نظرات برخی بازیکنان و حتی کارشناسان را بدانم که همه نظرات بر این بود که در این مقطع علی دایی بهترین گزینه برای ما است. امیدوارم دیگر پرسپولیسی‌ها اشتباه نکنند تا قدر این اسطوره خوب کشورمان را بدانیم.
کاشانی در خصوص دیدار امروز پرسپولیسی‌ها با علی دایی گفت: روز گذشته و صبح امروز بارها با علی دایی صحبت کردم. متاسفانه صبح امروز نتوانستم همراه با سایرین به منزل او بروم اما همه پرسپولیسی‌ها ابتدا برای دیدن و تبریک به دایی به دلیل تولد فرزندش و سپس درخواست برای بازگشت به تیم نزد دایی رفتند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: در حرف‌هایم به دایی گفتم شاید برخی افراد هستند که از نعمت پدر محروم هستند اما با برد پرسپولیس همیشه شاد و خوشحال می‌شود و به عشق این تیم به ورزشگاه آزادی می‌آیند پس باید همه به هم کمک کنیم تا شرایط درست شود. ابتدا باید با نتایج خوب مثل اول فصل دوباره به بالای جدول برگردیم و سپس بازیکنان ما با خود باوری بیشتر و انجام دستورات دقیق کادر فنی و دایی پرسپولیسی متفاوت بسازند.
وی خاطرنشان کرد: تنها دغدغه ما هواداران هستند که انشاالله با آمدن دایی و شرایطی که به وجود آمده آنها منت می‌گذارند و ما را حمایت می‌کنند تا بتوانیم برای رسیدن به هدفمان راحت‌تر وارد میدان شویم.

تاریخ: 1389/10/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: