برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

با همین بی‌لیاقت‌ها قهرمان آسیا شدند!

بهترین‌بازیکن‌سال‌‌های 2007 و 2008 فوتسال‌آسیا با بیان‌اینکه نمی‌خواهد جواب مالک باشگاه فوتسال فولاد ماهان را بدهد گفت: امیدوارم با خاطره‌ای خوش فولاد ماهان را ترک کنم.

وحید شمسایی در مورد اظهارات اخیر بهروز ریخته‌گران مالک باشگاه فوتسال فولاد ماهان ضمن بیان این مطلب گفت: ریخته‌گران اعلام کرده من مقصر شکست‌های فولادماهان هستم؟ بله! ایشان درست می‌گوید. حتما من مقصرم! اما آقای ریخته گران من که دو هفته است، کنار تیم نیستم و با تیم تمرین نمی‍‌کنم که حال من را مقصر ناکامی‌های تیم عنوان کرده اید.

نمی‌خواهم جواب ریخته‌گران را بدهم
وی با اشاره به محرومیت پنج هفته‌ای که از سوی باشگاه فولاد ماهان برای او درنظر گرفته شده، افزود: من برای آقای بهروز ریخته‌گران اهمیت زیادی قائلم و نمی‌خواهم جواب ایشان را بدهم. به همین خاطر با کمال میل حکم محرومیت مدیریت باشگاه را پذیرفتم و بصورت انفرادی تمرین می‌کنم تا آمادگی بدنی‌ام را حفظ کنم. در این مدت هم هیچ مصاحبه‌ای نکردم تا مبادا برای مسئولان باشگاه فولاد شائبه‌ای به وجود آید.

فولاد ماهان با همین بازیکنان بی‌لیاقت قهرمان آسیا شد
بازیکن تیم فوتسال فولادماهان در واکنش به اظهارات مدیرعامل این باشگاه که عنوان کرده بود، شمسایی این بازیکنان بی‌لیاقت را به ما معرفی کرده، تاکید کرد: تیم فولاد ماهان با همین بازیکنان قهرمان آسیا شد، آیا این بازیکنان بی‌لیاقت هستند؟!

امیدوارم با خاطره‌ای خوش فولاد ماهان را ترک کنم
وی اضافه کرد: چیزی به پایان فصل نمانده و دو ماه دیگر لیگ تمام می شود. من در این مدت سعی می‌کنم در حد توانم به تیم فولاد ماهان کمک کنم. در این مدت هم برای باشگاه فولادماهان کم نگذاشتم، 2 سال در خدمت تیم فوتسال فولادماهان و مردم خوب اصفهان بودم و روزهای خوبی را در کنار آنها پشت سرگذاشتم و امیدوارم با خاطره‌ای خوش این تیم را ترک کنم.

به ریخته گران اطلاعات نادرست می‌دهند
شمسایی با تاکید بر اینکه ریخته گران مالک باشگاه فولاد ماهان از خیلی چیزها بی‌خبر است و به او اطلاعات نادرست می‌دهند، تصریح کرد: متاسفانه به ایشان اطلاعات کافی و درست نمی‌دهند و اگر هم اظهارنظری می‌شود، روی همین اصل است. من با این حال از آقای ریخته گران ناراحت نیستم و سعی می‌کنم در این مدتی که در خدمت تیم فولادماهان هستم، برای این تیم با تمام وجود بازی کنم.

نمی‌دانم چه شد که همه چیز در فولادماهان بهم ریخت
وی در ادامه خاطرنشان کرد: دوران بسیار خوبی را در تیم فولادماهان پشت سر گذاشتم و شرایط خوبی در این تیم داشتم اما نمی‌دانم ناگهان چه شد که همه چیز بهم ریخت.

چه باشم، چه نباشم مقصر شکست هستم!
"تیم فولادماهان همچنان شانس قهرمانی دارد"، بهترین بازیکن سال 2009 فوتسال آسیا با بیان این مطلب و اشاره به غیبتش در هفت بازی این تیم اصفهانی افزود: اتفاقاتی که این روزها می‌افتد، اتفاقات خوبی نیست. تیم می بازد، می‌اندازند گردن من. باشم می‌اندازند گردن من، نباشم بازهم مرا مقصد جلوه می دهند. تیم ما باخته داشته، حتی در آن بازی‌های که من نبودم. آنجا مقصر شکست تیم چه کسی بوده است؟ وحید شمسایی؟!

امیدوارم فولاد ماهان همچنان شانس قهرمانی خود را حفظ کند
وی دو بازی پیش روی فولادماهان مقابل گیتی پسند و شهید منصوری قرچک را برای این تیم مهم خواند و تصریح کرد: من که نیستم اما امیدوارم در دو بازی پیش رو تیم بتواند نتیجه لازم را کسب کرده و همچنان شانس قهرمانی خود را حفظ کند.

برای جلوگیری از حرف و حدیث‌ها 15 روز تلفن همراهم را خاموش کردم
شمسایی با تاکید بر اینکه برای جلوگیری از بروز حواشی و ایجاد حرف و حدیث‌ها 15 روز تلفن همراه خود را خاموش کرده و به تماس‌های هم تیمی‌هایش نیز پاسخ نداده، افزود: دنیای حرفه‌ای خیلی بزرگ است و نباید این چنین صحبت کرده و تصمیم‌گیری کنیم. تیم رئال با پنج گل به بارسلونا باخت. آیا مربیان و بازیکنان رئال مادرید محروم و جریمه شدند؟ این تیم دارد، کار خود را بدون مشکل انجام می دهد.

با ریخته گران تماس گرفتم اما ایشان جوابم را ندادند
وی افرادی که باعث شدند بین او ریخته گران اختلاف ایجاد شده و حوادث امروز رقم بخورد را به خدا واگذار کرد و در پاسخ به این پرسش که آیا در این مدت با بهروز ریخته گران مالک باشگاه فولادماهان تماس گرفته‌اید؟، اظهار داشت: یکی دو بار با آقای ریخته گران تماس گرفتم اما ایشان به من جواب ندادند.

ای کاش مرا نیز دعوت می‌کردند تا از خودم دفاع کنم
بازیکن تیم فوتسال فولادماهان با اشاره به اینکه هیئت مدیره باشگاه فولاد ماهان را هفرادی بزرگ تشکیل می‌دهند، در پایان گفت: ای کاش این عزیزان روزی که برای محرومیت پنج جلسه‌ای من از همراهی تیم فولادماهان تصمیم می‌گرفتند، مرا نیز دعوت می‌کردند تا از خودم دفاع کنم. من به رای آنها اعتراضی ندارم و آنرا پذیرفته‌ام. من بازیکنی حرفه‌ای هستم، دوران خوب این فوتسال را دیده‌ام و گذرانده‌ام، روزهای بدش هم برایم می گذرد. قطعا این روزها نیز می‌گذرد و مشکل من نیز حل می‌شود.

تاریخ: 1389/10/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: