برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

حضور رئيس فدراسيون فوتبال در تمرين تيم مليكفاشيان: باشگاه‌ها يك هفته مانده به اردو حق اعتراض ندارند

به گزارش خبرگزاري فارس علي كفاشيان امروز به صورت سر زده وارد كمپ تيم‌هاي ملي شد و از نزديك تمرين تيم ملي ايران را قبل از سفر به ارمنستان تماشا كرد.

كفاشيان پس از حضور در كنار زمين در جمع خبرنگاران به اعتراض برخي باشگاه‌ها به برنامه ريزي‌هاي تيم ملي اشاره كرد و گفت: برنامه‌هاي تيم ملي در كميته فني تصميم‌گيري مي‌شود و به تصويب مي‌رسد. بنابراين اگر باشگاه‌ها اعتراض دارند بايد در همان زمان به برنامه‌ها معترض شوند نه اينكه يك هفته قبل از شروع اردو اعتراضات خود را آغاز كنند.

وي تاكيد كرد: با توجه به شرايطي كه به وجود آمده تصميم گرفته شد بازي‌هاي هفته چهارم با يك روز تاخير انجام شود اما در آينده در كميته فني ما كارها را انجام مي‌دهيم و ديگر كاري نداريم كه چه اتفاقي رخ خواهد داد چون تصميمات در اين كميته گرفته شده و آن را انجام خواهيم داد.

رئيس فدراسيون درباره بازي‌ با ارمنستان گفت: قرار بود با تيم ملي اوكراين بازي كنيم اما اين كشور به دليل هماهنگ شدن بازيش با تيم ملي هلند ديدار دوستانه با ما را لغو كرد و حالا با ارمنستان بازي مي‌كنيم. ارمنستان تيمي است كه در اروپا بازي مي‌كند و با تشخيص كادر فني قرارداد با فدراسيون اين كشور منعقد شده و اين ديدار دوستانه چهارشنبه برگزار خواهد شد. دوست داريم با تيم‌هاي بزرگ بازي كنيم هرچند بازي با عربستان نيز مورد تاييد كادر فني است.

كفاشيان در مورد سقف قرارداد بازيكنان و احتمال تخلف برخي باشگاه‌ها عنوان كرد: اين قانون از سوي سازمان ليگ در نظر گرفته شده و لازم‌الاجراست. تاكنون هيچ گزارشي مبني بر تخلف باشگاه‌ها به دست ما نرسيده و چيزي در اين زمينه ثابت نشده است اما اگر گزارشي مشاهده شود با آن برخورد جدي خواهيم كرد.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/20
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: