برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تازه‌های قوانین فوتبال در راه بازار کتاب

فدراسیون بین‌المللی فوتبال(فیفا) آخرین تغییرات قوانین فوتبال را در قالب یک کتاب تهیه و تدوین کرده است. این کتاب به زودی از سوی انتشارات علم و حرکت راهی بازار نشر خواهد شد.به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، کتاب «قوانین و مقررات فوتبال» مشتمل بر 17 قانون و بر اساس آخرین تغییرات 2010 و 2011 قوانین فوتبال تنظیم شده است.

برخی از اصولی که پیش از این در طول بازی‌ فوتبال به صورت تلویحی پذیرفته می‌شد؛ اما در قوانین بازی‌ها به وضوح مشخص نبود، در این کتاب گنجانده شده است.

فدراسیون بین‌الملل فوتبال، چندین اصلاحات و اضافات را در قوانین خود ایجاد کرده و انواع نشریات و موارد آموزشی ضمیمه را توسط هیات رئیسه اتحادیه فوتبال برای کمک به داوران مسابقه در انجام وظیفه و به صورت کلی برای روشن کردن مفاهیم برای جامعه فوتبال منتشر و توزیع کرده است که در کتاب «قوانین و مقررات فوتبال» برخی از این قوانین به چشم‌ می‌خورند.

چاپ نخست کتاب «قوانین و مقررات فوتبال» اثر فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) با ترجمه محمد علی‌نژاد در شمارگان 2000 نسخه، 128 صفحه و بهای 25 هزار ریال از سوی انتشارات علم و حرکت به زودی منتشر و راهی بازار نشر خواهد شد.
تاریخ: 1389/10/1
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: