برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ملامحمد در گفتگو با مهر :تیم ملی در قطر بازیهای خانگی برگزار می کند/ بدرقه و پاداش ویژه به ملی‌پوشان

رئیس کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال با بیان اینکه ایران پرتماشاگرترین تیم جام ملت های آسیا خواهد بود گفت: با حمایت تماشاگران و هواداران پرشور ایرانی تیم ملی در قطر بازیهای خانگی را برگزار خواهد کرد.

محمد رضا ملامحمد در گفتگو با خبرنگارمهر ضمن بیان این مطلب افزود : با همکاری سفارت ایران در قطر برنامه ریزی گسترده ای برای حمایت پرشور و روحیه بخش از تیم ملی در دیدارهای جام ملت های آسیا انجام شده و پیش بینی می شود تیم ملی با حمایت "یاردوازدهم" یکی از مدعیان قهرمانی آسیا باشد.

وی یادآور شد : علاوه بر این تدبیر کادر فنی تیم ملی برای برگزاری آخرین مرحله اردوی این تیم در قطر باعث می شود ملی پوشان کاملا با شرایط بومی ، فرهنگی و جغرافیایی این کشور آشنا شوند و بدون استرس خود را برای مسابقات اصلی آماده کنند.

ملامحمد با اشاره به تعداد بسیار زیاد ایرانیان مقیم قطر اظهار داشت : درنظر داریم از طریق هماهنگی با سفارت ایران به سازماندهی ایرانیان و مشوقین پرشمارتیم ملی بپردازیم ضمن اینکه با توزیع اقلامی نظیر کلاه ، پرچم ، تی شرت و ... شرایط حضور هماهنگ و یکپارچه ایرانیان و هواداران تیم ملی برای پشتیانی روحی از ملی پوشان را فراهم آوریم .

وی یادآور شد : تهیه فیلم مستند و کتابچه جام ملت های آسیا ، اعزام جمعی از پیشکسوتان فوتبال به قطر ، چاپ تمبر یادبود جام ملت های آسیا ، برگزاری شب های ایرانی ، اجرای برنامه های فرهنگی با حضور هنرمندان ایرانی ، برپایی نمایشگاه عکس ، توزیع بسته های فرهنگی بین تماشاگران و... از جمله برنامه های کمیته فرهنگی ویژه جام ملت های آسیا خواهد بود.

رئیس کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال با تاکید براینکه تیم ملی با مراسم باشکوهی با حضور مسئولان سازمان تربیت بدنی برای شرکت درجام ملت های آسیا بدرقه خواهد شد اظهار داشت : دراین مراسم نظیر تیم های اعزامی به بازیهای آسیایی گوانگجو هدایای ویژه ای از سوی سازمان تربیت بدنی به ملی پوشان فوتبال اهداء خواهد شد تا بازیکنان با روحیه ای مضاعف مهیای حضور شایسته در جام ملتهای آسیا شوند.

ملامحمد در پایان تاکید کرد: فدراسیون فوتبال تمامی شرایط و پیش بینی های لازم برای افزایش روحیه ملی پوشان و حضور شایسته تیم ملی در جام ملت های آسیا را انجام داده و امیدوارم تیم ملی با نمایشی مقتدرانه در قطر بتواند از نام فوتبال ایران در آسیا دفاع کند.

پانزدهمین دوره رقابتهای فوتبال جام ملت های آسیا از روز 17دیماه تا 9 بهمن ماه سالجاری به میزبانی دوحه قطر برگزار می شود که تیم ملی فوتبال ایران در گروه چهارم این مسابقات با تیم های ملی عراق ، کره شمالی و امارات همگروه است و روز 21 دیماه در نخستین دیدار به مصاف عراق خواهد رفت.


تاریخ: 1389/10/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: