برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ابراهیم‌زاده در گفتگو با مهر:استقلال و پرسپولیس همیشه قدرتمند هستند

اصفهان - خبرگزاری مهر: سرمربی تیم ذوب‌آهن اصفهان گفت: با وجود شکست هفته گذشته استقلال نباید فراموش کنیم که تیمهای استقلال و پیروزی همیشه قدرتمند هستند.

منصور ابراهیم‌زاده در گفتگو با خبرنگار مهر در اصفهان پیرامون بازی این هفته ذوب‌آهن و استقلال اظهار داشت: نباید فراموش کنیم که استقلال و پرسپولیس همیشه تیمهای قدرتمندی بوده‌اند و هر دو تیم می‌توانند به راحتی خود را ساماندهی کنند بنابراین فکر نمی‌کنم که باخت مقابل فولاد خوزستان تاثیری در عملکرد آنها داشته باشد.

وی افزود: به نظر من بازیکنان استقلال روز پنجشنبه می‌آیند که باخت مقابل فولاد را مقابل ما جبران کنند. اتفاقاتی در داوری بازی استقلال و ذوب‌آهن افتاده که امیدوارم این اتفاقات در بازی استقلال و ذوب‌آهن تاثیری نداشته باشد زیرا در بازی نیم‌فصل نخست ذوب‌آهن مقابل پرسپولیس اشتباهات داوری داربی در نحوه قضاوت داوران تاثیر گذاشت اما امیدوارم روز پنجشنبه تاثیری در بازی ما نداشته باشد.

سرمربی تیم ذوب‌آهن اصفهان در مورد اظهارات صمد مرفاوی در مورد بازی ذوب‌آهن و مس و اعلام اینکه ابراهیم‌زاده در داوری تاثیر داشته است، گفت: اگر اینگونه بود پیش از اعلام پنالتی اشتباه داور در قضاوت وی تاثیر می‌گذاشتم و اجازه این اعلام او را نمی‌دادم تا این جنجالها به وجود نیاید، زمانی که در زمین رفتم هم تنها برای آرام کردن بازیکنان رفته و به بچه‌ها گفتم که آرامش خود را حفظ کنید و به نظر من در حال حاضر مطرح کردن این مسائل بی‌مورد است.

وی در مورد احتمال تکرار بازی ادامه داد: در حال حاضر به این مسئله کاری ندارم اما باید بگویم اگر اینگونه است آن وقت بسیاری از بازیهای لیگ برتر باید بار دیگر تکرار شود.

ابراهیم‌زاده در پاسخ به سئوالی پیرامون داوری امسال مسابقات لیگ برتر تصریح کرد: در همان بازی مس که آنقدر در مورد آن حاشیه سازی شد، بازیکن تیم مس در دقایق پایانی و پیش از به ثمر رسیدن گل ما، با آرنج خود به محمد قاضی ضربه زد و داور باید پنالتی او را می‌گرفت اما همه دیدند که در آن صحنه هیچ اعتراضی به داور نکردم و حرفی نزدم، داوریها در بیشتر مسابقات لیگ به ضرر ذوب‌آهن بوده و مطرح کردن این مسائل و نقش داوری در صدرنشینی ذوب‌آهن بی‌مورد است.

وی در مورد گروه ذوب‌آهن در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا خاطرنشان کرد: به نظر من گروه ما آسان نیست، هر تیمی که در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا قدم به میدان می‌گذارد تیم خوبی به شمار می‌رود، سال گذشته بسیاری می‌گفتند ذوب‌آهن شانسی در گروه مرگ ندارد اما همه دیدند که این تیم تا فینال مسابقات پیش رفت، در این دوره هم بازیکنان ما باید ظرفیت خود را بالا ببرند و تلاش کنند که در ابتدا از گروه خود صعود کنند.


تاریخ: 1389/10/1
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: