برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

دایى: دیگر وقت گریه کردن گذشته است

 بازیکنان و کادر فنى پرسپولیس با حضور در منزل على دایى، از سرمربى شان به خاطر بازگشت به جمع سرخپوشان قدردانى کردند. سرخپوشان تهرانى صبح دیروز (سه شنبه) با حضور در محل باشگاه، در کنار یکدیگر و با چند دستگاه خودرو (ون) به سمت منزل على دایى حرکت کردند.دقایقى بعد على دایى و همسر و فرزندش «نورا» پذیراى پرسپولیسى ها در منزلشان بودند. محمود خوردبین به نمایندگى از طرف سرخپوشان ضمن تبریک به دایى به خاطر تولد فرزندش، دقایقى صحبت کرد.سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اینکه بازیکنان و کادر فنى، در جریان گفت و گوى حبیب کاشانى با او هستند، از على دایى به خاطر بازگشت به جمع سرخپوشان، تشکر و قدردانى کرد.پس از خوردبین، نوبت به دایى رسید تا براى کادر فنى و شاگردانش صحبت کند.

سرمربى پرسپولیس در کنار قدردانى از حضور سرخپوشان در منزلش، نکاتى را هم به آنها یادآور شد.دایى گفت: با آقاى کاشانى صحبت کردیم. ایشان صحبت هایى را با من مطرح کرد و در نهایت گفت که استعفاى من را نمى پذیرد. من استعفا کرده بودم تا دست مدیریت باشگاه براى اعمال تغییرات باز باشد و دراین باره، معذوریتى وجود نداشته باشند.سرمربى سرخپوشان افزود: پس از شکست در برابر صباى قم و در کنفرانس مطبوعاتى همه چیز را به گردن گرفتم و عذر و بهانه اى نیاوردم.

گفتم که شکست بر عهده من است اما ما اینجا یک خانواده هستیم و من مى خواهم که درست مثل اعضاى یک خانواده رفتار کنیم. اگر کسى با کسى مشکل دارد باید آن را برطرف کند. اگر مشکلى است که حل شدنى نیست، نباید بگذاریم بر مجموعه تیم اثر بگذارد.در کنار انبوه مشکلاتى که پرسپولیس با آن دست به گریبان است، شیطنت هایى هم بوده است که من نمى خواهم خیلى درباره آن حرف بزنم. ببینید اگر حرف و حدیث و دلخورى هست، آن را کنار بگذاریم و به معناى واقعى کلمه، یکدل بشویم. چقدر باید جلسه بگذاریم و نتیجه نگیریم؟

جلساتى که بالاخره خسته کننده مى شود و اثر خود را از دست مى دهد.على دایى ادامه داد: دیگر وقت گریه کردن گذشته است و باید خودمان را در زمین چمن و در برابر حریفان نشان بدهیم. باید غیرت و تعصب را در میدان مسابقه نشان داد.اگر این جمع یکدل باشد، مطمئن باشید مى توانیم با هم درخشان ترین دوران پرسپولیس را رقم بزنیم.سرمربى پرسپولیس با اشاره به سرنوشت بازیکنان بزرگ فوتبال گفت: سرنوشت شما دست خودتان است. اگر یک بازیکن فوتبال بخواهد به فکر شهرت و عکس و مسائل دیگر باشد، به جایى نخواهد رسید. هر کدام از شما در زندگى ورزشى تان الگوهایى داشته اید.

بازیکنان بزرگى که آرزو داشتید در کنارشان باشید اما حالا نگاه کنید و ببینید هر کدام از آنها به کجا رسیده اند و به چه سرنوشتى دچار شده اند؟ آنهایى که راه درست را رفته اند به همه جا رسیدند و آنهایى که به دنبال حاشیه هاى فوتبال بوده اند، از این عرصه محو شدند».دایى تاکید کرد: اگر امروز در پرسپولیس هستیم فقط به خاطر عشق به این تیم و هوادارانش است. من از شهرت و مال و منال چیزى کم ندارم. همین الان از خارج از ایران با رقم هاى بسیار خوبى پیشنهاد کار دارم و خواسته اند که بروم و با آنها قرارداد ببندم اما دوست دارم در کنار شما تلاش کنم تا این تیم را به موفقیت برسانیم.در این جلسه کادویى نیز از طرف باشگاه، بازیکنان و کادر فنى به على دایى اهدا شد.

تاریخ: 1389/10/1
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: