برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

نمي‌خواهم باشگاه‌ها متضرر شوندقطبي: بازيكنان بايد آرزوي حضور در تيم ملي را داشته باشند

به گزارش خبرگزاري فارس، افشين قطبي پس از تمرين صبح امروز تيم ملي درباره ديدار مقابل ارمنستان عنوان كرد: نام ارمنستان در ايران طوري است كه همه فكر مي‌كنند بزرگ نيست، اما به هر حال تيمي اروپايي است و ديدار با اين تيم مي‌تواند براي ما مفيد باشد.

وي در پاسخ به اين سوال كه آيا بازيكنان باشگاه‌ها كه در بين فصل به تيم ملي دعوت مي‌شوند از اين موضوع خسته نمي‌شوند و لطمه نمي‌بينند، گفت: به نظرم اين سوال منطقي نيست. بازيكن بايد آرزو داشته باشد كه براي تيم ملي بازي كند و اگر يك ثانيه هم وقت دارد در همين يك ثانيه در تيم ملي حاضر شود و به اين موضوع افتخار كند.

قطبي تاكيد كرد: هفته اول ليگ نشان داد تيم ملي مي‌تواند به كيفيت بازيكنان بيفزايد چرا كه در هفته نخست بازيكناني كه در اردوي تيم ملي بودند، توانستند بازي‌هاي بهتري به نمايش بگذارند.

سرمربي تيم ملي خاطرنشان كرد: با توجه به كمبود گزينه‌ها ما حق انتخاب كمتري داريم و به همين دليل بايد از كمترين فرصت‌ها، بيشترين استفاده را ببريم. در بازي با ارمنستان نيز تلاش داريم سود زيادي از اين ديدار ببريم.

وي با اشاره به سيستم بازي ارمنستان اظهار داشت: ارمنستاني‌ها در كارهاي دفاعي خيلي بسته و در ضد حملات خطرناك هستند و به نظرم سيستم بازي اين تيم شباهت زيادي به فوتبال عرب‌ها به ويژه تيم ملي عراق دارد كه در جام ملت هاي آسيا با ايران همگروه است.

قطبي درباره نحوه تعامل باشگاه‌هاي با تيم ملي تاكيد كرد: مي‌توانيم با تعامل طرفين مشكلات را حل كنيم و من نمي‌خواهم باشگاه‌ها متضرر شوند. اميدوارم با تعامل بهتر آنها بتوانند هفته چهارم ليگ برتر را با در اختيار داشتن ملي پوشان در كيفيت خوبي برگزار كنند.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/20
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: