برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

بار دیگر «کمک‌های اولیه در ورزش»

کتاب «کمک‌های اولیه در ورزش» به زودی از سوی انتشارات علم و حرکت راهی بازار نشر خواهد شد. مطالعه این کتاب توسط مربیان ورزش، باعث افزایش مهارت‌هایشان در برخورد با مصدومان ورزشی می‌شود./به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، کتاب «کمک‌های اولیه در ورزش» مشتمل بر سه بخش «مقدمه‌ای بر کمک‌های اولیه در ورزش»، «مهارت‌های اساسی کمک‌های اولیه» و «کمک‌های اولیه برای صدمات ورزشی ویژه» است که مطالب مندرج در هر بخش از این کتاب، نکات مربوط به کمک‌های اولیه را به صورت تئوری آموزش می‌دهد.

به گفته مولف، مخاطب برای درک بهتر این کتاب باید در کلاس‌های عملی آموزش کمک‌های اولیه شرکت کند.

کتاب «کمک‌های اولیه در ورزش» برای کمک به مربیان در «افزایش سطح دانش مرتبط با صدمات ورزشی»، «تشخیص آسیب‌های رایج در ورزش» و «انجام کمک‌های اولیه متناسب با نوع صدمه» طراحی شده است.

مولف کتاب معتقد است که یک مربی موفق علاوه بر دانستن مهارت‌های تکنیکی و تاکتیکی ورزش مورد نظر، مطالب دیگری را نیز باید بداند که توانایی آموزش فنون و تاکتیک‌ها، ایجاد انگیزه در ورزشکار و چگونگی واکنش اولیه در برابر صدمات وارد شده بر ورزشکار، از جمله این مطالبند که مخاطب با مطالعه کتاب «کمک‌های اولیه در ورزش» با هر یک از آنها آشنا می‌شود.

مربیان ورزشی با مطالعه این کتاب و یادگیری مهارت‌های پایه کمک‌های اولیه، بهتر می‌توانند به ورزشکاران مصدوم کمک کنند.

مطالب کتاب «کمک‌های اولیه در ورزش» توسط گروهی از متخصصان که هر یک در حوزه‌ای از طب ورزشی تخصص دارند، ویرایش و اصلاح شده‌اند.

چاپ چهارم کتاب «کمک‌های اولیه در ورزش» اثر «ملیندا جی. فلیگل» با ترجمه دکتر محسن ثالفی در شمارگان 2000 نسخه، 232 صفحه و بهای 55 هزار ریال از سوی انتشارات علم و حرکت به زودی منتشر و راهی بازار نشر خواهد شد.
تاریخ: 1389/10/1
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: