برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

با تیم کاملا تغییر کرده و جوان به مصاف استیل آذین می‌رویم / حضور نفت در تهران برای جوانان این شهر لازم است

حسین فرکی گفت: به دلیل مصدوم یا محروم بودن چند بازیکن اصلی‌مان، با یک تیم کاملا تغییر کرده و جوان به مصاف استیل آذین خواهیم رفت.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران درمورد آخرین شرایط تیمش پیش از دیدار با استیل آذین در هفته بیستم لیگ برتر اظهار کرد: به لطف خدا شرایط‌مان خوب است و خود را برای دیدار مقابل استیل آذین آماده می‌کنیم. البته تیم ما دقیقا نقطه‌ی مقابل استیل‌آذین است.

فرکی ادامه داد: هم از نظر امکانات مالی و هم از لحاظ بازیکنان تفاوت‌های زیادی با استیل آذین داریم و در کل شرایط برابری با این تیم نداریم، اما تلاش می‌کنیم که با همین بضاعت، موقعیت خوبی را در مقابل حریفان برای خودمان ایجاد کنیم.

فرکی در مورد استیل آذین گفت: به نظر من این تیم انتظارات را از خود برآورده نکرده و با توجه به سرمایه‌گذاری که در ابتدای فصل انجام شده، نتایج خوبی نگرفته است. همچنین تغییراتی که در این تیم به وجود آمده هم در کادر فنی و هم در کادر مدیریتی باعث شده این تیم اکنون یک تیم ته جدولی باشد که این جایگاه اصلا مناسب استیل آذین نیست.

سرمربی نفت با اشاره به مشکلات داوری در چند بازی اخیر این تیم گفت: متاسفانه در این دو هفته داوری خیلی به ما لطمه زد و بخش مهمی از نتیجه نگرفتن ما را تشکیل داد. در بازی مقابل شهرداری به شهادت کارشناسان داوری، داور پنالتی درست ما را نگرفت و حتی خود عنایت هم اذعان داشت که قضاوت آن صحنه اشتباه بوده است. از دست دادن این امتیازات به خاطر مسائل داوری آن هم برای تیمی با بضاعت نفت عادلانه نیست. در بازی‌های کنونی ما مقابل تراکتورسازی و ملوان و فولاد هم داوران به ضرر ما سوت زدند. البته داوری بخشی از کار است، اما من امیدوارم با انگیزه‌ی بازیکنانم در لیگ بمانیم.

فرکی افزود: البته ما برای بازی با استیل آذین 4 ، 5 بازیکن اصلی خودمان را از جمله محمدزاده، الیاسی، ایزدی، رکابی را به دلیل مصدومیت و محرومیت در اختیار نداریم و با یک تیم کاملا جوان و تغییر کرده به میدان می‌رویم. من به بازیکنان جوانم اعتقاد دارم و می‌دانم که می‌توانیم در این بازی پیروز باشیم.

حسین فرکی همچنین درباره انتقال نفت به استان مرکزی و تبعات این تصمیم هم گفت: البته تا به ما چیزی ابلاغ نشود ما هم کاری انجام نمی‌دهیم. متاسفانه اعلام این که ما باید به اراک برویم از همان لحظه‌های اول برای ما پیامدهای منفی داشت و این تبعات در بازی شهرداری تبریز هم ادامه داشت. البته من تجربه‌ی این موضوع را پیش از این هم داشته‌ام و در تیم‌هایی همچون دارایی، بانک ملی و پاس بودیم و افتخارات زیادی به ویژه با پاس داشتم اما این تیم‌ها الان کجا هستند؟ من در حال حاضر سرمربی نفت هستم و طبق وظیفه‌ای که دارم به این تیم کمک می‌کنم. امیدوارم کسانی که باید در این مورد صحبت کنند، مانند فدراسیون فوتبال، سازمان تربیت بدنی و شورای شهر پیشقدم شوند تا این مشکل حل شود. من به نوبه‌ی خودم دوست دارم تیم‌ها در تهران بمانند، چرا که جوانان تهرانی نیاز دارند که فعال باشند و اصلا به دلیل خطراتی که در تهران متوجه جوانان است، وجود تیم‌های فوتبال و فضایی برای مشغول بودن این جوانان لازم و ضروری است.

سرمربی نفت در ادامه گفت‌وگویش با ایسنا،‌ با بیان اینکه در نیم فصل سه بازیکن جدید به نام‌های ناصحی، کوهنورد و سریرا از برزیل به تیم اضافه کرده در مورد برنامه نفت برای تعطیلی پیش روی لیگ هم گفت: طبق برنامه‌ریزی که انجام داده‌ایم هفته اول را استراحت خواهیم کرد. هفته دوم صبح و بعدازظهر در تهران تمرین خواهیم کرد. پس از آن به مدت یک هفته در کیش اردو خواهیم زد و برای هفته‌ی چهارم هم یک بازی تدارکاتی در تهران خواهیم داشت و بالاخره در هفته‌ی پنجم تعطیلی‌ها نیز تمرین‌هایمان را در تهران پیگیری خواهیم کرد تا برای بازی با فولاد آماده شویم.
تاریخ: 1389/10/1
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: