برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

نناد نیکولیچ بهترین گزینه برای هدایت تیم امید/ گزینه داخلی نداریم


عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال تاکید کرد در شرایط فعلی و با توجه محدودیت زمانی نناد نیکولیچ بهترین گزینه خارجی برای هدایت تیم

هادی آیت اللهی ضمن بیان این مطلب افزود: در صورتیکه جدایی غلامحسین پیروانی از تیم امید قطعی باشد به اعتقاد من در شرایط فعلی نناد نیکولیچ که سابقه سرمربیگری تیم فوتبال جوانان ایران و سالها کار در سطح تیم های پایه در باشگاه فولاد خوزستان را دارد بهترین گزینه خارجی است.

آیت اللهی تصریح کرد: نناد شناخت خوبی ازفوتبال ایران و بازیکنان کشورمان دارد ضمن اینکه اغلب بازیکنان تیم امید شاگردان او در تیم فولاد و تیم ملی جوانان بودند و این شناخت می تواند به سر و شکل گرفتن تیمی که کمتر از دو ماه دیگر باید در مسابقات مقدماتی المپیک لندن شرکت کند ، کمک بزرگی است.

وی درخصوص بکارگیری مربیان ایرانی برای تیم امید اظهار داشت: درحال حاضر مربی ایرانی که مشغول بکار نباشد و از شرایط لازم برای کار در این رده سنی برخوردار باشد وجود ندارد.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در پایان تصریح کرد: البته باید برنامه ریزی و سرمایه گذاری بر روی تیم امید بلند مدت باشد و با بکارگیری یک مربی صاحب نام این تیم را مهیای حضور در مسابقات مقدماتی کنیم ولی در شرایط فعلی با توجه به محدودیت هایی که برای انتخاب مربی وجود دارد تصور می کنم نیکولیچ بهترین گزینه است.
تاریخ: 1389/10/1
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: