برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مـربی خـارجی مبـارک فدراسیون بـاشد

سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: وضعیت ما در جدول شرایط خوبی نیست و به دنبال این هستیم تا با بازی جوانمردانه به نتیجه دلخواه‌مان دست یابیم.

محمد مایلی کهن با اشاره به بازی پنج‌شنبه تیمش برابر پرسپولیس گفت: پس از پیروزی برابر نفت تیم در شرایط روانی خوبی قرار گرفته و تمرینات منظمی را انجام داده و با توجه به شرایطی که درجدول داریم به دنبال این هستیم تا با انجام بازی جوانمردانه به نتیجه دلخواه دست یابیم.

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به شرایط این روزهای پرسپولیس وضعیت تیم سابق‌تان را چطور می‌بینید؟ گفت: برای اولین بار نیست که مقابل تیم محبوب خودم بازی می‌کنم. پرسپولیس همواره برای من عزیز بوده و هست و همیشه تیم بزرگی است. هر تیمی دربرهه‌ای دچار بحران می‌شود و پرسپولیس هم چنین شرایطی را پیدا کرد که نیاز به مدیریت بحران داشت که این گونه هم شد. کاشانی از جمله مدیران کاربلد پرسپولیس درسالهای اخیر بوده که مدیریت بحران را هم به خوبی بلد است.

مایلی کهن افزود: پرسپولیس همیشه برای من عزیز بوده است و من تلاش کردم در تیم‌هایی که هستم مقابل این تیم سیاه‌بازی نکنم. هر وقت که برابر پرسپولیس قرار گرفتم روی نیمکت نشستم و با وجود علاقه‌ام به پرسپولیس تلاش کردم تا تیمم را به پیروزی برسانم.

وی در پاسخ به این سوال که با صحبت‌هایی که درباره مدیریت بحران در پرسپولیس انجام می‌دهید گویا شما هم مخالف رفتن دایی نیستید گفت: آنهایی که من را می‌شناسند می‌دانند که من بد کسی را نمی‌خواهم و تنها نقطه نظرم را می‌گویم و از این به بعد هم خواهم گفت. همانطور که گفتم ممکن است هر تیمی دچار بحران شود و تیمی موفق است که بتواند با مدیریت بحران تیمش را به شرایط گذشته بازگرداند.

مایلی کهن در پاسخ به این سوال که پس به نظر شما کاشانی مدیریت بحران انجام داد گفت: به نظرم کاشانی از مدیران کاربلدی است که در این چند ساله به پرسپولیس آمده و می‌دانید که من بی‌جهت از کسی انتقاد یا تعریف نمی‌کنم.

وی درباره مخالفت شورای تامین استان البرز برای رویارویی سایپا برابر پرسپولیس در کرج گفت: طبعا اگر این بازی در کرج انجام می‌شد برای ما بهتر بود اما با توجه به اینکه کرج تازه به استان البرز تبدیل شده زمان می‌خواهد که بتوانیم در آنجا میزبان باشیم. به هر حال ما تابع سازمان لیگ هستیم، هر چند که اگر قرار بر این بود بازی در تهران برگزار شود ترجیح‌مان دیدار در ورزشگاه آزادی بود.

مایلی کهن در پاسخ به این سوال که شیشه عمر مربیگری دایی و پرسپولیس در دستان شماست گفت: شیشه عمر همه ما دست خداست و تا خدا نخواهد برگی از درخت نمی‌افتد. فوتبال هم مانند زندگی است. بارها گفته‌ام موفقیت برای همه و ناکامی هم برای همه است. به ویژه در فوتبال که ورزشی گروهی است.

وی درباره تصمیم فدراسیون فوتبال برای استخدام سرمربی خارجی برای تیم ملی به ایسنا گفت: مبارکشان باشد. همواره در این سال‌ها دچار آزمون و خطا شده‌ایم. به فدراسیون فوتبال کاری ندارم اما یک فدراسیون است که 21-22 سال است رییسش عوض نشده و وقتی تیمش در مسابقات المپیک جهانی و آسیایی شکست می‌خورد اولین کاری که می‌کند تغییر مربی‌اش است. اگر مربی‌اش ازاروپای شرقی باشد مربی بعدی‌اش را از اروپای غربی می‌آورد و اگر مربی‌اش کوبایی باشد از کشور دیگر می‌آورد. می‌خواهم بگویم مشکل ورزش ما مربی داخلی یا خارجی نیست .

مایلی کهن در پایان درباره فراموش شدن تیم ملی توسط جامعه فوتبال گفت: طبعا وقتی مسابقات لیگ تمام می‌شود همه به تیم ملی می‌پردازند. همه دنیا چنین وضعیتی دارند و مطمئنم پس از تعطیلی لیگ همه به فکر تیم ملی خواهند بود.

 

تاریخ: 1389/10/1
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: