برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

حجازي: امروز به استقلال باز مي‌گردم

ورزش. ورزش‌هاي توپي. فوتبال. استقلال تهران
تهران - سرمربي اسبق تيم فوتبال استقلال تهران گفت: پس از جلسه امروز با فتح اله زاده به جمع استقلالي‌ها باز خواهم گشت.

ناصر حجازي روز دوشنبه در گفت و گو با ايرنا، افزود: عصر امروز براي بازگشت به تيم فوتبال استقلال با علي فتح اله زاده جلسه خواهم داشت.

وي ادامه داد: پيش از اين صحبت‌هايي را انجام داده‌ايم و امروز راه كارهاي خودم را در خصوص پيشرفت تيم به سرپرست باشگاه اعلام مي‌كنم.

سرمربي اسبق تيم فوتبال استقلال تهران در خصوص سمت خود در اين تيم گفت:
سمتي كه قرار است در آن مشغول به كار شوم پس از جلسه امروز مشخص خواهد شد وي تصريح كرد: تيم در حال حاضر سرمربي دارد و من براي كمك به مظلومي و استقلال به اين تيم خواهم آمد.

وي اظهار داشت: متاسفانه با توجه به از دست دادن تعداد زيادي از بازيكنان در ابتداي فصل، تيم هنوز به شرايط ايده آل نرسيده است كه اميدوارم در راه رسيدن تيم به شرايط مناسب به كادر فني كمك كنم.

حجازي خاطرنشان كرد: از هواداران و پيشكسوتان مي‌خواهم با قدرت از تيم خود حمايت كنند زيرا استقلال با حمايت آنها مي‌تواند در مسابقات پيش رو موفق باشد.

سرمربي تيم فوتبال دي استرادا اسلواكي در خصوص بازگشت به اين تيم گفت: در صورت عدم توافق با فتح اله زاده به دي استرادا باز مي‌گردم اما در مجموع احتمال بازگشتم به اسلوواكي بسيار پايين است.

وي با اشاره به وضعيت سلامت خود خاطرنشان كرد: خوشبختانه بسيار از لحاظ جسماني در وضعيت بهتري قرار دارم و تا بهبود كامل تنها ‪ ۱۰‬درصد فاصله دارم.

گفته مي‌شود، قرار است ناصر حجازي به عنوان مسوول كميته فني به تيم فوتبال استقلال تهران بازگردد.تاریخ: 1389/5/18
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: