برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

قايقرانان ايران به مسابقات جهاني لهستان مي‌روند

ورزش. ورزش آبي. قايقراني. قايقراني
تهران - مدير تيم‌هاي ملي قايقراني آب‌هاي آرام از اعزام قايقرانان ايران به مسابقات قهرماني جهان در لهستان خبر داد.

به گزارش روز دوشنبه ايرنا ايرج اقليمي گفت: در اين دوره از مسابقات ‪۶‬ كاياك سوار و يك كانوسوار مرد و ‪ ۳‬كاياك سوار خانم حضور خواهند داشت و ضمن اين كه بعد از ‪ ۱۰‬سال ايران در بخش معلولين نيز با حضور يك قايقران به مصاف حريفان خود مي‌رود.

وي افزود : احمدرضا طالبيان در كاياك يك و چهارنفره، اروند درويش و عليرضا علي محمدي در كاياك دونفره، امين بوداغي ، حسين سينكايي و فرزين اسدي در كاياك چهارنفره، شاهو ناصري در كانوي يك نفره مسافت‌هاي ‪،۲۰۰‬ ‪ ۱۰۰۰‬و ‪ ۵۰۰۰‬متر، آرزو معتمدي در كاياك يك نفره، سيما عروجي و درسا كفيلي در كاياك دونفره مسافت‌هاي ‪ ۵۰۰ ،۲۰۰‬و ‪ ۵۰۰۰‬متر و نادر عيوضي در كاياك يك نفره مسافت ‪ ۲۰۰‬متر بخش معلولين با حريفان خود مسابقه خواهند داد.

اقليمي در مورد سطح مسابقات افزود: در هر دوره از مسابقات جهاني حريفان قدرتمندتر مي‌شوند ، ما نيز پيشرفت كرده‌ايم و تايم‌هاي بهتري را به ثبت رسانده‌ايم ولي با اين وجود نمي‌توان چيزي را پيش بيني كرد.

وي گفت : صعود قايقرانان ما به فينال ‪ B‬اين رقابت‌ها نيز نشان از پيشرفت خواهد داشت .

مدير تيم‌هاي ملي قايقراني اب‌هاي آرام خاطرنشان كرد : براي ما مسابقه دادن و محك زدن ورزشكاران در برابر حريفان آسيايي مهم است تا بتوانيم آنها را براي بازي‌هاي آسيايي گوآنگ ژو ارزيابي كنيم.

اقليمي در مورد وضعيت نادر عيوضي در مسابقات معلولين يادآور شد كه عيوضي داراي ‪ ۲‬مدال طلاي جهان در اين رشته است.وي حدود ‪ ۷‬ماه است كه تمريناتش را آغاز كرده و ركورد قابل قبولي را به دست آورده است و فكر مي كنم بتواند در اين مسابقات موفق ظاهر شود.

مسابقات قايقراني قهرماني جهان در روزهاي ‪ ۲۸‬تا ‪ ۳۱‬مرداد ماه امسال در شهر پوزنان لهستان با حضور بيش از ‪ ۶۰‬كشور جهان برگزار مي‌شود و تيم ملي قايقراني آب‌هاي آرام كشورمان نيز ‪ ۲۴‬مرداد ماه به اين مسابقات اعزام خواهد شد.

تاریخ: 1389/5/18
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: