برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

دلایل دعوت نشدن دو بازیکن استیل آذین به تیم ملی

افشین قطبی دلایل خود برای دعوت نکردن مهرزاد معدنچی و میلاد زنیدپور به تیم ملی را اعلام کرد.

افشین قطبی درباره دعوت نشدن دو بازیکن استیل آذین یعنی میلاد زنیدپور و مهرزاد معدنچی به تیم ملی گفت : بدون شک اگر تیم ملی در جام ملت‌ها موفق شود همه فوتبالیست‌ها از این موفقیت سود می‌برند. کسانی که در اردو هستند اولین نفراتی خواهند بود که سود خواهند برد و بازیکنان ایرانی نیز به خوبی این موضوع را درک کرده‌اند و در داخل تیم ملی همه نفرات تصمیم‌ گرفتند که تحت هر شرایطی قهرمان شوند. اگر تیم ملی موفق شود ورزشگاه‌ها پر خواهد شد و فرهنگ فوتبالی اوج خواهد گرفت.
درباره دعوت نشدن برخی از بازیکنان دوست ندارم که لغت خط خوردن را استفاده کنم چون احساس می‌کنم بازیکنان تیم ملی فقط آن 23 نفری نیستند که در اردوی نهایی حاضر می‌شوند بلکه ملی پوشان ایران گروهی هستند که برای پوشیدن پیراهن تیم ملی تلاش می‌کنند اما در آخرین لحظه باید یک نفر یک تصمیم بگیرد. واقعا گرفتن این تصمیم برای من کار سختی است. کسانی که اطراف من بودند دیدند که چقدر برای انتخاب نفرات دقت کردم.
کنار گذاشتن میلاد زنیدپور برایم سخت بود اما شفاف بگویم در سالی که گذشت وی عملکرد خوبی در باشگاه خود نداشته و در تیم ملی نیز ثبات لازم را از این بازیکن ندیدم به همین دلیل تشخیص دادم که نفرات بهتری را به جای این بازیکن دعوت کنم.
مهرزاد معدنچی بازیکنی بود که من به وی علاقمند بودم و در مرحله مقدماتی نیز کمک زیادی به تیم ما کرد اما امسال مصدومیت وی زیاد بوده و در شرایط خوبی نبود. دوباره تاکید می‌کنم که انتخاب بازیکنان کار سختی است اما من باید این تصمیم را می‌گرفتم.
 

تاریخ: 1389/10/4
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: