برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

استیلی: از بازگشت دایی خوشحالم

سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: از اینکه علی دایی به پرسپولیس برگشت خوشحال هستم.

حمید استیلی در گفت و گو با فارس در مورد اعتراض‌هایی که در دیدار با پیکان قزوین پیش از شروع مسابقه داشت گفت: اعتراض‌های من کاملا منطقی بود. ما حق داریم از شرایط میزبانی خود استفاده کنیم و به همین دلیل می‌خواستم با همان توپی که تمرین می‌کنیم بازی کنیم، زیرا توپ‌هایی که در اختیار هیات فوتبال قرار دارد به دلیل اینکه قدیمی هستند، کیفیت لازم را برای ضربه زدن ندارند. توپ‌ تمرینی ما مورد تایید سازمان لیگ است اما توپ های ما نوتر هستند.

خوشبختانه آلبرت نماینده سازمان لیگ به اعتراض ما رسیدگی کرد و از ایشان ممنون هستیم.
سرمربی استیل آذین ادامه داد: در مورد پیراهن تیم پیکان هم قوانین می‌گوید ساق، پیراهن و شورت ورزشی حریف نباید با لباس تیم دیگر همرنگ باشد و به دلیل اینکه آستین پیراهن تیم پیکان سفید و همرنگ پیراهن تیم ما بود به این مسئله معترض بودم که خوشبختانه آنها آستین‌هایشان را بالا زدند.هیچ وقت قصد بی احترامی به تیم پیکان را نداشتم اما باید از شرایط میزبانی خود استفاده کنیم.

استیلی در مورد دیدار با صبای قم گفت: بازی این تیم برابر پرسپولیس را به دقت آنالیز کردیم و نقاط ضعف و قوتش را به خوبی می‌شناسیم. چند بازیکن مصدوم و محروم داریم. در خط حمله هم با کمبود مواجهیم چراکه دو مهاجم تیم مصدوم هستند.
سرمربی شاهین بوشهر در مورد وضعیت پرسپولیس و بازگشت علی دایی به این تیم گفت: از بازگشت علی دایی به این تیم خوشحالم و امیدوارم بتواند با این تیم نتیجه بگیرد. او خودش بازیکنان را انتخاب کرده و خوشحالم که کاشانی سرپرست باشگاه تصمیم گرفت ایشان را به پرسپولیس برگرداند تا تیم را هدایت کند و امیدوارم پرسپولیس تا آخر فصل یکی از دو جام قهرمانی لیگ یا حذفی را بگیرد.باید کمی صبور بود و حوصله داشت.

وی در مورد اینکه پرسپولیس پنج شکست متوالی داشته آیا این باخت‌ها کافی نیست گفت: خیلی از مسایل داخل تیم باخبر نیستم ولی امیدوارم این تیم موفق شود.

تاریخ: 1389/10/4
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: