برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

فردوسی پور ماند؛ پورمحمدی رفتنی شد!

این دردسرهای که بعد رسانه ای بیشتر متوجه فردوسی پور و احتمال تغییر مجری برنامه نود به دلیل فشار نمایندگان مجلس بود ،دامن مدیر شبکه 3 حامی سرسخت فردوسی پور را گرفت .

در جریان فشار همه جانبه دولت ، علی آبادی و سازمان تربیت بدنی به ضرغامی درخصوص کنار گذاشتن عادل ،پورمحمدی با تمام وجود از عادل فردوسی پور دفاع کرده بود. آیا خطر از بیخ گوش عادل فردوسی پور گذشت؟

به گزارش آخرین نیوز ،جنجال های دو هفته اخیر درباره برنامه نود تغییرات در شبکه 3 سیما را رقم زد.

شینده های حاکی از آن است که پورمحمدی مدیر موفق شبکه 3جای خود را گزینه مدنظر علی دارابی معاونت سیما خواهد داد. این درحالی است بعد از برنامه نود هفته گذشته فردوسی پور که نه تنها با سایر برنامه های نود که بطور کلی در این فضا با سایر قسمت ها و برنامه های رسانه ملی تفاوت جدی داشت، پیش بینی می شد همین تفاوت برای عادل فردوسی پور و مدیران شبکه سه دردسرساز شود.

اما این دردسرهای که در بعد رسانه ای بیشتر متوجه فردوسی پور و احتمال تغییر مجری برنامه نود به دلیل فشار نمایندگان مجلس بود گویای دامن مدیر شبکه 3 حامی سرسخت فردوسی پور را گرفت و بزودی وی جای خود را به مدیر دیگری خواهد داد.در جریان فشار همه جانبه دولت و علی آبادی و سازمان تربیت بدنی به ضرغامی درخصوص تغییر در برنامه نود پورمحمدی با تمام وجود از عادل فردوسی پور دفاع کرده بود.

یک منبع مطلع در صداو سیما در گفتگو با خبرنگار ما تغییر پورمحمدی را بیشتر ناشی از تمایل قبلی علی دارابی بعد ار پذیرش مسئولیت معاونت سیما برای روی کارآوردن یک مدیر جوان و تازه نفس برای پربیننده ترین و جوان پسندترین شبکه تلویزیون عنوان کرد و تحولات و اتفاقات چند هفته اخیر برنامه نود این مساله را تسریع کرد .به گفته وی با مهرداد بذرپاش درخصوص پذیرش مسئولیت شبکه 3 صحبت های شده است .

اوایل هفته نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب ممنوع التصویر شدن "عادل فردوسی‌پور" مجری توانمند برنامه 90 را خواستار شد.وی با انتقاد شدید از مسائل مطرح شده توسط مجری برنامه ?? گفت: «فردوسی‌پور» در برنامه ?? هفته گذشته مطالبی را در خصوص تصمیم‌گیری‌های دولت و همچنین نمایندگان استان مرکزی بیان و اقدامات نمایندگان استان در جهت پرداختن به مسائل مردم را حرکت در جهت انتخابات و رای گرفتن عنوان کرد که جای تاسف داشت.»

گفتنی است در برنامه نود هفته گذشته فردوسی پور با یکی از نماینده‌های مجلس در مورد واگذاری امتیاز تیم لیگ برتری نفت تهران به استان مرکزی صحبت کرد که صحبت‌های آن‌ها بسیار جنجالی شد. این نماینده مجلس فردوسی‌پور را متهم کرد که حرف‌های سیاسی می‌زند و حرفش حرف مردم نیست. احمدی بیغش، نماینده شاهزند گفت: اولا شما نباید به نمایندگان محترم مجلس توهین کنید.بعد هم حق ندارید به دولت محترم که دو دوره از مردم رای گرفته و مورد تایید مقام معظم رهبری هستند، توهین کنید.فاحمدی‌بیغش در پاسخ به فردوسی‌پور حالت تهاجمی‌تری گرفت و اظهار کرد : شما به نمایندگان محترم مجلس توهین کردید و گفتید به‌خاطر گرفتن رای از مردم چنین کاری کرده‌اند. تصمیم دولت را هم شو و نمایش خواندید و این قطعا توهین به دولت محترم است.

تاریخ: 1389/10/4
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: