برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ذوب‌آهن بداند، "تهران " ‌اصفهان نیست

مدیر اجرایی باشگاه استقلال گفت: مسئولان ذوب آهن بدانند ورزشگاه آزادی تهران مانند اصفهان نیست.

علی امیری معاون اجرایی باشگاه استقلال گفت: بازی با فولاد یک اتفاق بود که دیگر رخ نخواهد داد. استقلال در این مسابقه به اندازه یک تیم محروم و مصدوم داشت و طبیعی بود در ابتدای بازی دچار مشکلاتی شود.

متاسفانه اشتباهات داوری هم مزید بر علت شد تا بدترین نتیجه ممکن شکل بگیرد. در هر صورت استقلال تیمی نیست که باخت خود را مانند برخی از تیم‌ها فقط به داوری ارتباط دهد، ما باختیم و آن را می‌‌پذیریم و انشاا... پنجشنبه با لطف خدا و حضور هواداران آن را جبران می‌کنیم.

وی ادامه داد: ذوب آهن و کادرفنی آن بسیار برای ما محترم هستند ولیکن آنها به خوبی می‌دانند آزادی،‌فولادشهر نیست که بتوانند وسط زمین بیایند و روی داور تاثیر بگذارند. هرچند اتفاقات اصفهان به ما ارتباطی ندارد ولی با روح فوتبال منافات داشت و تمام فوتبال ایران در حال حاضر به خاطر اتفاقات اصفهان زیر سوال رفته که امیدوارم سازمان لیگ با درایت خود احقاق حق کند.

امیری تاکید کرد: دو سال قبل هم در شیراز چهار بر یک باختیم، اما در ادامه موفق شدیم از پاس،‌ ذوب آهن، فولاد، ملوان، سایپا و پیام 12 امتیاز بگیریم و به قهرمانی برسیم. فوتبال همین است و باید از شکست درس بگیریم و از آن بهترین استفاده را بکنیم. ما استقلالیم و پنجشبه با تمام کمبودهایی که داریم قدرتمان را به حریف نشان می‌دهیم،‌فراموش نکنید اینجا تهران است و اصفهان نیست.

تاریخ: 1389/10/4
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: