برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

علیپور :دوستان قطبی به دنبال توطئه علیه دایی !

سردبیر روزنامه پرسپولیس و مدیر سابق روابط عمومی این باشگاه گفت: با سوء‌استفاده از مصاحبه‌ها، برخی دوستان آقای قطبی به دنبال توطئه علیه دایی هستند.

عباس علیپور در گفت‌وگو با فارس، در خصوص اظهاراتش در یک سایت خبری مبنی بر اینکه 50 درصد توانایی‌های دایی فکر فعالیت اقتصادی می‌شود، اظهار داشت: واقعا برای این سایت متاسفم. ابتدا باید بگویم، گفت‌وگویی با یکی از نشریاتی که هفتگی چاپ می‌شود، انجام دادم و نظراتم را پس از بازی با سپاهان اعلام کردند. حرف‌های من کاملا درست است؛ اما نمی‌دانم این مصاحبه چطور امروز روی سایت چاپ شده است.

وی افزود: شک نکنید به دنبال این هستند تا دایی و پرسپولیس را عصبانی کنند. آقایانی که این کار را می‌کنند، از دوستان افشین قطبی هستند. همه این را می‌دانند.‌ آنها به دنبال این هستند که برای علی دایی توطئه کنند.
علیپور عنوان کرد: این حرف‌ها را با یکی از نشریات هفتگی زدم؛ اما ربطی به امروز ندارد. این برای بعد از دیدار برابر سپاهان بود. امروز از طریق سایت رسانه‌ای شده است. می‌دانید که دایی چگونه از پرسپولیس رفت و برگشت. ایشان بعد از اتفاقات صبا واقعا عوض شده و با تمرکز بالا، به دنبال موفقیت پرسپولیس است.

وی خاطر نشان ساخت: امیدوارم اقدام این سایت که به نظرم خطی است، نتواند خدشه و حاشیه وارد کند و پرسپولیس برابر سایپا هم به یک نتیجه خوب برسد.

تاریخ: 1389/10/4
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: