برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

حاشیه سایپا - پرسپولیس/دسته گل دایی برای مایلی‌کهن/ دو دستگی هواداران و لیدرهای پرسپولیس

دیدار سایپای البرز و پرسپولیس تهران در حالی آغاز شد که حضور پرتعداد تماشاگران پرسپولیس با وجود شکست‌های پیاپی این تیم عجیب به نظر می‌رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، نیمه اول دیدار سایپای البرز- پرسپولیس تهران در حالی با نتیجه تساوی بدون گل به اتمام رسید که حواشی زیادی به دنبال داشت. گزیده‌ای از این حواشی در زیر می‌آید:

* از ساعاتی قبل از آغاز بازی ترافیک سنگینی اطراف ورزشگاه تختی به وجود آمده بود که عبور و مرور به این ورزشگاه را مشکل کرده بود. تعداد زیادی از تماشاگران به همین خاطر برای ورود به ورزشگاه با مشکلات زیادی مواجه شده و با تاخیر به محل برگزاری مسابقه وارد شدند.

* بی‌نظمی و تداخل شرح وظایف نیروی انتظامی و حراست سازمان تربیت بدنی باز هم مشکل ساز شد و خبرنگاران برای ورود به جایگاه مخصوص خود با مشکلات زیادی دست به گریبان بودند.

* با وجود اینکه تیم فوتبال پرسپولیس 5 شکست پیاپی را متحمل شده است اما برای بازی این تیم مقابل سایپای البرز بخش عمده‌ای از سکوهای ورزشگاه تختی پر شده است.

* باز هم به مانند دیدار پرسپولیس مقابل صبای قم دو دستگی بین هواداران این تیم دیده می‌شود. بخش عمده‌ای از هواداران علی دایی را تشویق می‌کنند و تعدادی دیگر که لیدرهای باشگاه نیز در بین آنها حضور دارند تنها به تشویق تیم پرسپولیس می‌پردازند که همین مسئله موجب جدال و درگیری آنها در طول نیمه اول شده بود.

* تماشاگران تیم فوتبال پرسپولیس به سبک هواداران تیم تراکتورسازی از تیم حمایت می‌کنند و اعتراض خود را به عمکرد داور نشان می‌دهند.

* پیش از آغاز مسابقه علی دایی با دسته گل به سمت نیمکت سایپا رفت و با محمد مایلی کهن خوش و بش کرد این دو در زمان ورود به زمین نیز با هم روبرو شده و خیلی کوتاه با هم گفتگو کردند.

* در بازی مقابل سایپا تیم فوتبال پرسپولیس در حالی به میدان رفت که بازوبند کاپیتانی این تیم به بازی سپهر حیدری بسته شده بود.

* در زمان خروج بازیکنان پرسپولیس از زمین پس از پایان نیمه اول و در زمان ورود بازیکنان این تیم به زمین در آغاز نیمه دوم هواداران پرسپولیس به شدت علی دایی را تشویق کرده و دایی با تکان دادن به احساسات آنها پاسخ گفت.

* هواداران اردبیلی علی دایی با بنری بزرگ که روی آن سلطان شهر اردبیل علی دایی نوشته شده بود ارادت خود را به سرمربی پرسپولیس نشان دادند.

* در بین دو نیمه از بلندگوهای ورزشگاه تختی مداحی به مناسبت ایام سوگواری امام حسین(ع) و یاران باوفایش پخش شد.


تاریخ: 1389/10/4
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: