برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

حسین فرکی:ماجرای انتقال نفت به تیم ما لطمه زد/ یک امتیاز برای ما خوشایند نبود

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران انتقال این تیم به استان مرکزی را یک اتفاق نادر دانست و تمرکز نداشتن بازیکنان و کم تجربگی بازیکنانش را عامل تساوی برابر استیل آذین عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین فرکی در پایان دیدار امروز تیم فوتبال نفت‌ تهران و استیل آذین ضمن بیان مطلب فوق در جمع خبرنگاران گفت:  ما در شرایطی مقابل استیل آذین بازی می‌کردیم که می‌توانم به جرات بگویم اتفاقات اخیر باشگاه باعث شده است تمرکز بازیکنان ما پایین بیاید و به همین دلیل طی یکی دو هفته اخیر نتوانستیم نتایج جالبی را در مسابقات لیگ به دست آوریم.

وی به دو دستگی ایجاد شده میان تماشاگران این  تیم اشاره کرد و افزود: شما دیدید در این بازی عده‌ای تیم نفت تهران و عده‌ای نفت اراک را تشویق می کردند و این دو دستگی در نهایت به تیم ما ضربه می‌زند. این یک اتفاق نادر در فوتبال است و جز اینکه به تیم ما، بازیکنان و  کادر فنی ضربه بزند و روحیه ما را پایین بیاورد حاصل دیگری ندارد.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران غیبت 6 بازیکن اصلی‌اش را در این دیدار تاثیرگذار دانست و تاکید کرد: ما با ترکیب بسیار جوان مقابل تیمی که بازیکنان باتجربه و شناخته‌شده‌ای دارد به میدان آمدیم. سعی داشتیم در این دیدار برنده زمین مسابقه را ترک کنیم کما اینکه در 30 دقیقه نخست تیم برتر میدان بودیم اما در جریان بازی بازیکنان ما اشتباهاتی را انجام دادند که به ما ضربه زد. ما می‌خواستیم در نیمه دوم به استفاده ازنیروی جوانی و  دوندگی بازیکنان مرکز زمین را در اختیار بگیریم اما مقابل تجربه بالای بازیکنان استیل آذین کارمان سخت شد.

وی در این خصوص اضافه کرد: گرچه در دقایق پایانی از حریف عقب بودیم اما با به ثمر رسیدن گل مساوی همه چیز بین دو تیم تقسیم شد البته درست است آنها با اخراج حسین کعبی 10 نفره بازی را ادامه می‌دادند اما ما هم به دلیل مصدومیت مهرآزما در همان دقایق با 10 نفر به مسابقه ادامه می‌دادیم.

فرکی همچنین اظهار داشت: یک امتیاز این بازی برای ما خوشایند نبود زیرا قصد داشتیم برنده زمین مسابقه را ترک کنیم اما در این مسابقه عدم تمرکز بازیکنان به دلیل مشکلات انتقال تیم از یک سو و کم تجربگی بازیکنانمان نسبت به تیم حریف باعث شده نتوانیم به پیروزی دست یابیم.

وی در مورد عملکرد داور این دیدار تاکید کرد: ما به داوری هیچ اعتراضی نداشتیم و صحنه‌ای هم رخ نداد که بخواهیم داور را نقد کنیم. البته در زمان به ثمر رسیدن گل دوم ما که نفرات حریف اعتقاد دارند خطایی صورت گرفته باید بگویم در آن لحظه به دلیل هیجان بالا نتوانستم صحنه را درست ببینم و باید فیلم بازی را تماشا کرده و در مورد آن اتفاق اظهار نظر کنم.

سرمربی تیم فوتبال نفت در پایان در مورد اینکه تیم ملی ایران می‌تواند در جام ملت‌های آسیا موفق شود گفت: آرزوی همه ایرانیان منجمله من  این است که تیم ایران قهرمان شود و یا در بین سه تیم برتر این جام قرار بگیرد و امیدوارم این اتفاق رخ دهدکه در نهایت به سود تیم فوتبال ایران خواهد بود.

دیدار تیم‌های فوتبال نفت تهران و استیل آذین در هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر عصر امروز در ورزشگاه دستگردی برگزار شد و در نهایت با تساوی 2 بر 2 پایان یافت.


تاریخ: 1389/10/5
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: