برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

خسرو حیدری:بازی ارمنستان برای تیم ملی مفید است/ سقف قرارداد حرفه‌ای نیست

هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان دیدار با ارمنستان را دیداری مناسب برای هماهنگی بازیکنان و شناخت کادر فنی از آمادگی آنها دانست.

به گزارش خبرنگار مهر، خسرو حیدری صبح امروز دوشنبه در پایان تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان در جمع خبرنگاران گفت: بعد از انجام سه بازی لیگ بازیکنان با شرایط بهتری در دیدار با ارمنستان حضور خواهند داشت و این می تواند برای نتیجه گرفتن تیم ملی مفیدتر باشد.

وی ادامه داد: این بازی به ما کمک می کند تا از نظر هماهنگی تیمی به شرایط بهتری برسیم و کادر فنی هم از توانایی بازیکنان و وضعیت آنها شناخت بهتری کسب کند.

هافبک ملی پوش تیم سپاهان اضافه کرد: درست است اردوی اتریش در زمان مناسبی برگزار نشد اما نیاز بود تیم ملی چنین اردویی را داشته باشد تا بتوانیم قبل از جام ملتها بیشتر با تفکرات کادر فنی و سایر بازیکنان به هماهنگی برسیم.

حیدری ادامه داد: البته باید برنامه های تیم ملی برنامه های باشگاه را زیر سئوال نبرد زیرا این اتفاق در نهایت بازیکنان را اذیت خواهد کرد. تعامل بین تیم ملی و باشگاه به سود فوتبال خواهد بود.

وی در مورد سقف قراردادها هم اظهار داشت: این تصمیم حرفه ای نیست اما ما تابع نظر مسئولان هستیم شما نگاه کنید قرارداد مسی در فوتبال اسپانیا از خیلی از بازیکنان بیشتر است. البته باید بگویم برای حضور در سپاهان این سقف را رعایت کرده ام.

حیدری در پایان در پاسخ به این ابهام که هدایتی گفته است ما به حیدری پیشنهاد 700 میلیونی داده ایم ولی او در نهایت به سپاهان رفت گفت: باشگاهی که موفق به جذب یک بازیکن نمی شود شروع به حاشیه سازی می کند شاید من از تیم های تهرانی بیشتر از سپاهان پول می گرفتیم اما ساکت با من به عنوان یک بازیکن درجه یک قرارداد بست و پاداش و مسائل دیگر را نیز برایم در نظر گرفت ولی این مسائل باعث نشد سقف قرارداد را رعایت نکنم.


تاریخ: 1389/5/18
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: