برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

اختصاصي/ صنعتكاران: نبايد به سادگي از دلايل شكست جوانان چشم پوشي كرد

ورزش. كشتي. صنعتكاران
تهران - نايب رييس فدراسيون كشتي كشورمان با توجه به عملكرد ضعيف تيم‌هاي جوانان در مجارستان گفت: نتايج دور از انتظار آزاد وفرنگي كاران جوان در رقابتهاي جهاني بوداپست با دقت و جديت مورد بررسي و نقد قرار خواهد گرفت محمد علي صنعتكاران روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت: به هيچ عنوان نمي‌توان به سادگي از كنار اين نتايج ضعيف و دور از انتظار گذشت و به همين علت قصد داريم به زودي با تشكيل نشست ويژه‌اي با حضور كادر فني تيم‌هاي اعزامي ، عملكرد كشتي گيران را مورد بررسي قرار دهيم.

وي افزود: هنوز نمي‌توان در خصوص دلايل اين افت محسوس به اظهار نظر دقيق پرداخت، اما آنچه مسلم است تمرينات بدنسازي كشتي گيران اعزامي، آن طور كه بايد و شايد برنامه ريزي نشده بود و آزاد و فرنگي كاران جوان با خستگي و سنگيني محسوسي به روي تشك مسابقات رفتند.

نايب رييس فدراسيون كشتي ادامه داد: گويا تمرينات سنگين بدنسازي تا چند روز قبل از اعزام تيم نيز در جريان بوده كه اين كار با توجه به تجربه اي كه من از ساليان حضورم در عرصه كشتي دارم به هيچ عنوان اصولي و منطقي نيست.

صنعتكاران از هرگونه مقايسه عملكرد تيم‌هاي كشتي آزاد و فرنگي جوانان خودداري كرد و گفت: فرنگي كاران به سه مدال برنز دست يافتند و آزادكاران جوان هم موفق به كسب دو مدال برنز شدند. پس نمي‌توان تفاوتي در نوع عملكرد ضعيف آنان قايل شد، چراكه توقع ما از هر دوتيم، چيزي فراتر از اين تعداد مدال بود.

وي در خاتمه اظهار داشت: آنچه مسلم است عوامل مختلفي دست به دست هم داد تا جوانان ما نتوانند آن طور كه ما مي‌خواستيم نتيجه بگيرند و از همين رو بايد براي روشن شدن بيشتر اين موضوع به بررسي دقيق گزارشات شفاهي و كتبي سرپرستان دو تيم پرداخته و اظهارات اعضاي كادر فني را نيز بشنويم.
تاریخ: 1389/5/6
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: