برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

رقابتهاي جام آسيا تماشاگران اروميه‌اي را با واليبال آشتي خواهد داد

ورزش. واليبال. آذربايجان غربي
اروميه- كارشناس واليبال و سرمربي اسبق تيم آذر پيام در آستانه برگزاري دومين دوررقابتهاي جام آسيا گفت: اين مسابقات تماشاگران اروميه‌اي را كه مدتهاست از واليبال دور شده اند، با ورزش واليبال آشتي خواهد داد.

عزيز پرتوي در گفت و گوي اختصاصي با خبرنگار ايرنا، واليبال اروميه را در حال ركود ارزيابي كرد و افزود: اگر تيم ملي نتايج خوبي را در اين مسابقات به نمايش بگذارد قطعا مي‌تواند منجر به پيشرفت و بهبود وضعيت واليبال استان شود.

وي در مقايسه دومين دور رقابتهاي جام آسيا با دور اول آن گفت: دور اول اين مسابقات در حالي برگزار شد كه تيم‌هايي با سطح پايين و بازيكناني كم مهارت در مسابقات حضور داشتند.

پرتوي ادامه داد: در اين مسابقات تمامي حريفان بسيار قدرتمند بوده و با توجه به اهميت اين بازي‌ها به دليل اينكه تيم برنده سهميه ي حضور در جام جهاني را كسب خواهد كرد قطعا تمامي حريفان با قواي كامل پا به ميدان خواهند گذاشت.

او برگزاري اين مسابقات در اروميه را يك امتياز براي استان دانست و تاكيد كرد: مسوولان بايد از اين فرصت استفاده كنند.

سرمربي اسبق تيم آذر پيام همچنين از بازگشت بازيكنان برتر استاني كه در تيم‌هاي ديگر استانها مشغول به بازي بودند خبر داد و افزود: امسال هيات واليبال با جذب بازيكنان برتر استاني تيم بسيار خوب و ايده آلي را تشكيل داده است كه اميدواريم واليبال استان دوباره به جايگاه رفيع خود در واليبال ايران دست يابند.


تاریخ: 1389/5/6
موضوع: توپ و تور
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: