برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

آخرين گروه اهداف پروازي از سوي فدراسيون تيراندازي عازم ايتاليا شد

ورزش. تيراندازي. اهداف پروازي
تهران -آخرين گروه اهداف پروازي كشورمان بامداد چهارشنبه تهران را به مقصد رم ترك كرد تا به آخرين اردوي برون مرزي خود براي كسب آمادگي بيشتر در مسابقات قهرماني جهان در مونيخ برسد.

به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار ايرنا از فدراسيون تيراندازي، اين گروه متشكل از پنج تيرانداز ، دو مربي و يك همراه تهران را ترك كرده است تا در اردوي ايتاليا به نخستين گروه اهداف پروازي كشورمان بپيوندد.

احمد رضا هاموني حقيقت به عنوان سرمربي، علي افسري به عنوان مربي، مسعود شيخي فرد به عنوان همراه و امير چاووشي ، ادريس شاه محمدي، سعيد صدري، مهران اميني و علي دوستي به عنوان تيرانداز راهي ايتاليا شدند.

نخستين گروه تيراندازي به اهداف پروازي كشورمان با ‪ ۶‬تيرانداز، يك سرپرست و دو مربي يكشنبه گذشته تهران را به مقصد رم ترك كردند.

جمشيد آيريا به عنوان سرپرست ، پيام رجايي و توروسكا اردهالي به عنوان مربي، سپيده سيراني ، نرگس رنجبر، بهاره جهاندار، نريمان نيكخو، رحيم رحماني و مجتبي مير اميني به عنوان تيرانداز نفرات اعزامي ايران در قالب گروه نخست بودند.

تيراندازان كشورمان پس از پايان اين اردو، با پرواز مستقيم راهي آلمان مي شوند تا در مسابقات قهرماني جهان در مونيخ آلمان شركت كنند.

مسابقات قهرماني جهان دومين رويداد ورزشي مهم در عرصه ورزش تيراندازي محسوب مي‌شود كه از هشتم تا بيستم مرداد ماه سال جاري در مونيخ برگزار مي شود.


تاریخ: 1389/5/6
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: