برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

حمزه محمدی در گفتگو با مهر:کشورهای دنیا بر روی وزنه‌برداری معلولان سرمایه گذاری کرده‌اند

دارنده مدال طلای رقابت های جام جهانی وزنه برداری معلولان گفت کشورهای دنیا نسبت به گذشته توجه بیشتری به ورزش معلولان نشان می دهند.

به گزارش خبرنگار مهر، حمزه محمدی روز گذشته با بالای سر بردن وزنه 197.5 کیلوگرمی موفق شد به مدال طلای دسته 60 کیلوگرم دست پیدا کند.

محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: وزنه برداران حاضر در رقابت های مالزی نشان داده اند که از چه توان بالایی برخوردارند و تا به اینجای کار موفق شده اند چند رکورد جهانی را بهبود ببخشند. کشورهای عراق و چین و بویژه چینی ها که در پکن هم قهرمان شدند، عملکرد خوبی در رقابت های مالزی دارند.

وی در ادامه تصریح کرد: از زمانی که قرار شده مدال های رقابت های المپیک و پارالمپیک با هم محاسبه شود، می بینیم که کشورها سرمایه گذاری ویژه ای بر روی این رقابت ها انجام می دهند و تنها برای کسب مدال در مسابقات حضور پیدا می کنند.

وزنه بردار دسته 60 کیلوگرم معلولان کشورمان در پایان گفت: رقابت های جهانی مالزی زنگ خطری بود برای اینکه متوجه بشوم رقبایم پیشرفت کرده اند اما خوشبختانه حواسم به آنچه در اطرافم می گذرد، هست. من مدال طلای 2012 لندن را می‌خواهم.

رقابت‌های جهانی وزنه برداری معلولان با حضور 290 ورزشکار از 49 کشور جهان در سالن "تیتی وانگسا" ورزشگاه کوالالامپور مالزی برگزار می شود.


تاریخ: 1389/5/6
موضوع: معلولان
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: