برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

توضيح سازمان ليگ درباره‌ي ادعاي تباني در ليگ برتر بوكس

رييس سازمان ليگ فدراسيون بوكس با ارسال نمابري به ايسنا در مورد ادعاهاي چند مربي ليگ برتري درباره تباني در ليگ توضيحاتي را ارايه كرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، متن اين نمابر به شرح زير است: در مورد تباني در بازي دو تيم پل بتن كرمانشاه و تيم كهگيلويه و بويراحمد، بايد اشاره كنم به بخش چهارم اساسنامه ليگ بوكس كه در بند ‌٨ آن آمده هر باشگاه مي‌تواند در هر وزن با ‌٢ بوكسور قرارداد منعقد كند. تيم بوكس كهگيلويه و بويراحمد پس از اينكه صعودش به عنوان تيم اول گروه B مسجل شد برابر تيم پل بتن با نفرات دوم يا بهتر بگويم با بوكسورهاي بومي بازي كرد و نتيجه را ‌٨ بر ‌٣ واگذار كرد، اين مسابقات را ‌٦ داور از استان‌هاي مختلف يك ژوري به وسيله كامپيوتر قضاوت كردند و هيچ‌گونه تباني در كار نبود، دانشور سرپرست تيم كهگيلويه و بويراحمد تشخيص داد با بوكسورهاي بومي برابر پل بتن بازي كند.

تيم كهگيلويه و بويراحمد از اسفنديار محمدي مربي كرمانشاه استفاده مي‌كند و در كنار اسفنديار محمدي ‌٢ مربي بومي از گچساران نيز حضور دارند و تيم كرمانشاه را بيژن باتماني و مهدي توحيدي نيا هدايت مي‌كنند. تيم بوكس كهگيلويه و بويراحمد با ‌٣ بوكسور ملي‌پوش كرمانشاهي قرارداد منعقد كرده كه خلاف مقررات و اساسنام نيست و درهر مسابقه از‌٢ بوكسور ملي‌پوش مي‌تواد استفاده كند در مورد تيم نفت‌خيز جنوب و اعتراض سرپرست تيم در مورد اين‌كه پل بتن كرمانشاه در بازي با نفت‌خيز جنوب از مصيب تيموري كه قبلا با پرشيا خودرو قرارداد بسته بود استفاده كرد در جلسه كميته انضباطي با حضور مسوولان فدراسيون و تيم‌هاي خوانده شده تشكيل شد و با توجه به مدارك و شواهد و تاكيد بوكسور مناطق نفت‌خيز مبني بر اين‌كه با مصيب تيموري بازي كرده تصميمات زير در مورد تيم پل بتن نتيجه بازي وزن ‌٥١ كيلو به سود تيم نفت‌خيز تغيير داده شد. مصيب تيموري تا پايان فصل ليگ ‌٨٩-88 از بازي محروم شد و تيم پل بتن محكوم به پرداخت ‌٥٠٠٠٠٠٠ ريال جريمه شد.

سرپرست تيم نفت‌خيز جنوب در بازي‌هاي دور رفت و برگشت بسيار ضعيف عمل كرده و براي باخت‌هاي تيم نفت‌خيز جنوب به هر دروغ و ترفندي دست مي‌زند. وي گفته مسابقات ليگ يك‌سال و نيم است به طول انجاميده در حالي كه اولين بازي نفت‌خيز ‌١١/١٠/٨٨ يا تيم پل بتن كرمانشاه انجام شده است و ايشان همانطور كه خودشان در مصاحبه اعلام داشته‌اند با بوكسورهاي پا به سن گذاشته قرارداد بسته است و خوشبختانه مديرعامل و دست اندركاران باشگاه فرهنگي ورزشي نفت‌خيز جنوب به همه مسايلي كه صادقي براي اين تيم به وجود آورده است اشراف كامل دارند.

انتهاي پيام

كد خبر: 8904-06020
تاریخ: 1389/4/12
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: