برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

عابديني پاسخ فيروز كريمي را داد:كريمي مثل شعبان بي‌مخ‌ها است؛ نتواند با چماق بزند، فحاشي مي‌كند

امير عابديني در مورد مصاحبه فيروز كريمي، سرمربي فصل گذشته داماش گيلان كه شديداً از وي انتقاد كرده بود؛ گفت و گويي با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس انجام داده كه در زير مي‌خوانيد:

*مشكل فحش خوردن ندارم

حواشي خاصي پس از صحبت‌هاي فيروز كريمي پيش نيامد و به نظرم اتفاق خاصي نيفتاده است. در خيابان هم به آدم فحاشي مي‌كنند، اما من كه مشكل فحش خوردن ندارم و ناسزاهاي زيادي را تا به حال تحمل كرده‌ام.

يك زمان امكان دارد به دليل عدم شناخت از كسي، جامعه را به اشتباه بيندازي، اما يك زمان آدم‌ها شناخته شده هستند و پس از 61 سال سن و كلي تلاش، فعاليت، مديريت و همچنين تحمل فشارهاي زياد مورد شناخت جامعه قرار مي‌گيري. البته اخلاق و رفتار انسان‌ها در 10 ماه تغيير نخواهد كرد و شكل شخصيتي همواره همراه انسان خواهد ماند.

*شعبان بي‌مخ‌ها اين‌گونه هستند

شعبان‌ بي‌مخ‌ها هميشه هستند و اگر فكر مي‌كنيد كه جامعه از وجود آنها پاك شده است در اشتباه هستيد. آنها مانند برخي از منافقين هستند. منافقين هم در طول تاريخ همواره وجود دارند و هيچ موقع جامعه از وجودشان پاك نمي‌شود.
سؤالاتي را از فيروز كريمي پرسيدم كه اين سؤالات همچنان برايم مطرح است و البته پاسخ اين سؤالات فحاشي نيست، چرا كه مردم به خوبي من را مي‌شناسند و مي‌دانند كه ساعت‌ها كار مي‌كنم و پلك بر روي يكديگر نمي‌گذارم تا كارها پيش برود.

* محل تصميم‌گيري باشگاه است نه آرايشگاه

اين صحبت‌ها هميشه مطرح است و هر ناسزايي را مي‌توان پاسخ داد، اما من فحاشي نمي‌كنم بلكه چندين سؤال را از كريمي دوباره مي‌پرسم.

اول اينكه شما در شبكه باران سيماي استاني گيلان نام يك تماشاچي را بردي و تأكيد كردي كه فقط وي را مي‌شناسي. پس از تحقيق متوجه شديم كه اين فرد يك آرايشگر است كه كريمي با حضور در آرايشگاه وي در مورد تركيب تيم تصميم‌گيري مي‌كند. اين يكي از سؤال‌هاي من بود كه كريمي بايد پاسخ مناسبي به آن مي‌داد كه آيا اين كار را كرده است يا خير؟ البته لازم به ذكر است كه اين مورد را خود كريمي هم اعلام كرده بود. شما مي‌توانيد نظرات همه را بشنويد، اما محل تصميم‌گيري در باشگاه و در كنار دستياران فني تيم است.

*چه كسي و به چه علت به حساب كريمي پول واريز كرد؟

سؤال بعدي اين بود كه چگونه پول هنگفتي در روز بازي با شيرين‌فراز از بانك ملي طاق بستان كرمانشاه به حساب كريمي واريز شده است؟

اگر چنين اتفاقي نيفتاده است، كريمي ثابت كند كه چنين موضوعي نبوده است. مطمئن باشيد كه با يك استعلام از بانك اين موضوع مشخص خواهد شد. اگر هم چنين موضوعي صحت ندارد، كريمي مي‌تواند از من شكايت كند. من همچنان مدعي واريز پولي هنگفت در روز بازي با شيرين‌فراز در حساب كريمي هستم و وي بايد پاسخگوي من باشد كه از كجا چنين پولي پرداخت شده است.

چرا اين مبلغ هنگفت و چرا در روز بازي اين اتفاق مي‌افتد. كسي كه 2 هفته قبل از اين موضوع به خاطر يك سري مسائل با من تسويه حساب كرده و 100 ميليون تومان هم اضافه گرفته است، چگونه رقم به اين درشتي به حسابش واريز شده است؟

با مثال‌هاي كريمي مشخص است كه اين پول به حسابش ريخته شده است؛ اما چه كسي و چرا اين كار را انجام داده است؟ من در حال تحقيق اين موضوع هستم. سؤال من مؤدبانه بود و از وي خواستم پاسخي دهد كه من را آرام كند و در تلويزيون گفتم اگر چنين موضوعي تكذيب شود از وي عذرخواهي مي‌كنم.

*شعبان بي‌مخ‌ها اگر نتوانند با چماق بزنند، فحاشي مي‌كنند

كريمي در پاسخ به من فحاشي كرده است. شعبان بي‌مخ‌ها اين گونه هستند يا چماق مي‌زنند يا فحاشي مي‌كنند.
در مورد راه ندادنم به رختكن نيز همگان من را مي‌شناسند و تا به حال سابقه نداشته كسي راجع به من چنين حرفي بزند كه كريمي آن را مطرح مي‌كند.

*يك شهر از دست كريمي شاكي است

فقط من نبايد شاكي باشم، چرا كه با صحبت‌هاي كريمي ساير مديران باشگاه‌ها و مسئولان ورزشي شهر رشت از دست وي شاكي هستند و شكايت شان را براي دادگاه تنظيم كرده‌اند. وي وقتي مطالبي را بيان مي‌كند، مطمئنم حواسش نيست و نمي‌داند چه مي‌گويد چون به عامه توهين مي‌كند.

*فدراسيون جرم منشورهاي را اعلام كند

مگر مي‌شود يك نفر منشوري اعلام شود، اما دليل آن اعلام نشود و در مقابل يك نفر بخشيده شود و دليلش نيز گفته نشود.

اگر آقايان بررسي دقيق مي‌كنند، محكم روي حرفشان ايستاده و دلايل منشوري بودن افراد را بگويند. با اعلام دلايل محكمه پسند، مي‌توان خطاي افراد منشوري را اعلام كرد، اما هنگامي كه دليلش اعلام نمي‌شود، اين آقا مدعي كفاشيان شده و ضمن تعريف از وي به عزيز محمدي فحاشي مي‌كند.

وقتي تصميم مي‌گيرند بايد پاي اين تصميم بايستند. چرا در فدراسيون هر كسي يك حرف مي‌زند؟ تاج و كفاشيان مي‌گويند منشوري نداريم و عزيز محمدي و عليپور با قاطعيت مي‌گويند داريم. بعد تصميم مي‌گيرند افراد كار كنند و در ادامه كارتش را صادر نمي‌كنند.

*مردم سره را از ناسره تشخيص مي‌دهند

من اعتقاد دارد وقتي به يك آدم مي‌گويند فحاشي كن چنين موضوعي از آب در مي‌آيد و اين فرد به يك حامعه فحاشي مي‌كند.
مردم بهترين قضات هستند و سره را از ناسره به خوبي تشخيص مي‌دهند و شجره آدم‌ها دستشان است، ضمن اينكه به خانواده آدم‌ها نگاه كرده و به اصالت خانوادگي بها مي‌دهند. با يك فحاشي نمي توان كسي را زير سؤال برد يا موجب تخريب افراد شد. معمولا افرادي كه ملاحظه كسي را نمي‌كنند نيز در خيابان به نواميس مردم احترام مي‌گذارند.
عزت و ذلت دست خداوند است. كساني كه در جامعه عزيز هستند به خاطر ايمان و اعتقاد راسخ‌شان و عشق به خدمتشان بوده است و همينطوري كسي عزيز نمي‌شود.

*صحبت در مورد سپاهان در راستاي سخنان قبلي است

فرمايشات ايشان را هيچگاه يادمان نمي‌رود و مطالب وي در مورد لرستان و بز و ميخ طويله و ... را همه به ياد خواهند داشت و اين صحبت‌ها در مورد ساكت و سپاهان و قلعه‌نويي نيز در راستاي همين صحبت‌ها است.

38 درصد ناكامي تيم داماش به مربيگري اين تيم مربوط مي‌شود. چه كسي بايد اين 38 درصد را پاسخ بدهد؟ چرا كريمي پاي قراردادي را امضا كرده كه مي‌توانم تا 80 درصد وي را جريمه كنم؟
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/20
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: