برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

رسانه‌ها من را علي پروين كردندپروين: براي پرسپوليس 3 امتياز مهم‌تر از بازي زيبا است

علي پروين در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در خصوص روز خبرنگار اظهار داشت: يك روز گذشته اما به نوبه خودم روز خبرنگار را به تمام بروبچه‌هاي جوان و پرتلاش خبرنگار تبريك مي‌گويم. ما هرچه در اين ورزش و مملكت‌مان داريم مديون خبرنگاران ورزشي هستيم و اگر آنها هوش، ذكاوت و تلاش نداشته باشند مطمئن باشيد ورزش ما و مخصوصا فوتبال دچار مشكل مي‌شود.

وي افزود: خيلي‌ها معروف بودن خود را به همين بروبچه‌هاي خبرنگار بدهكارند. من هم كه علي پروين شدم توسط همين خبرنگاران بود كه به ما لطف داشتند. بعد از سال‌ها خدمت به فوتبال ايران از اين افراد زحمت‌كش و جوانان بي‌ادعا به نوبه خودم تقدير و تشكر مي‌كنم.

پروين در جواب اين سؤال كه دوست داشتيد خبرنگار بوديد گفت: فعلا كه فقط خبرنگاران را دوست دارم و خوشحاليم كه با آنها در تماس هستيم.

وي در ادامه گفت‌وگو با فارس در خصوص شرايط پرسپوليس گفت: به نظر من آن طوري كه مي‌گويند پرسپوليس در بازي برابر سايپا بد كار نكرد. اين تيم در هفته پنجم چارچوب و هماهنگي خود را بدست مي‌آورد. در حال حاضر براي پرسپوليس و دايي گرفتن 3 امتياز مهم‌تر از بازي زيبا است.

پروين تصريح كرد: چون اوايل بازي‌ها است پستي و بلندي‌هايي در پرسپوليس ديده مي‌شود اما به آينده اين تيم در 3 جام خوشبينم.

مربي اسبق پرسپوليس در خصوص محمد پروين گفت: خدا را شكر كه انگيزه در اين بچه ديده شده و مي‌بينيد در حال آماده شدن و كمك به پرسپوليس است. ما آرزو داريم محمد بجنگد و حق خود را در پرسپوليس با بازي زيبا بگيرد. انشاءالله بتواند جا پاي ما بگذارد چون لياقت اين موضوع را دارد.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/20
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: