برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پس از توقف در هفته اولابطحي: بازيكنان‌مان به اندازه كافي روي فيروزصفه حساب باز نكرده بودند

سيدمهدي ابطحي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس اظهار داشت: 6 دقيقه به پايان بازي مانده بود از حريف پيش بوديم و از بازيكنان خواستيم كه نتيجه را حفظ كرده و بازي را كنترل كنند؛ اما آنها به دنبال گلزني و افزايش تعداد گل‌ها بودند چون به اندازه كافي روي فيروزصفه حساب باز نكرده بودند. وقتي گل خورديم، استرس بازي بالا رفت و درنهايت بازي برده را مساوي كرديم.

وي تاكيد كرد: در فوتسال هم مثل فوتبال شروع مسابقات همراه با شگفتي‌هاست. تيم‌هايي كه رويشان چندان حساب نمي‌شود، مي‌برند و مدعيان هم مي‌بازند و يا مساوي مي‌كنند. اين مسئله در ليگ فوتبال هم رخ داد. در واقع ناشناخته‌هايي وجود دارد كه بر آن تسلطي نداريم و همين مورد شگفتي‌ها را رقم مي‌زند.

ابطحي در مورد بازي‌هاي آينده گفت: بازي‌اي كه مي‌توانستيم ببريم را با تساوي پشت سر گذاشتيم. حالا هم برنامه‌مان را تغيير داديم و با فشار بيشتري تمرين مي‌كنيم. اين اتفاقي كه در هفته اول رخ داد، ما را هوشيارتر كرد.

سرمربي تيم فولادماهان با اشاره به مصدومان اين تيم خاطرنشان ساخت: با شرايطي كه وجود داشت، در تمرينات پيش از آغاز ليگ اصغر حسن‌زاده،‌ محمد هاشم‌زاده، حسين طيبي و فرهاد فخيم را در اختيار نداشتيم كه برابر فيروزصفه فقط حسن‌زاده بازي كرد؛ اما اين هفته همه بازيكنان‌مان را در اختيار خواهيم داشت.

ابطحي در مورد جريمه‌اي كه از سوي مديريت باشگاه شامل همه بازيكنان تيم شده نيز گفت: طبيعي است وقتي كه يك باشگاه بابت قهرماني به بازيكنانش خودروي پرشيا مي‌دهد و به خاطر برد همه پاداش مي‌گيرند، وقتي تيم نتيجه نمي‌گيرد هم جريمه‌اي شامل حال همه بازيكنان و مربيان مي‌شود.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/20
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: