برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

/گزارش خبرنگار اعزامي فارس از هنگ‌كنگ/كتيرايي: انگيزه زياد كاراته‌كاران جوان مشكل آب و هوا را حل مي‌كند

عليرضا كتيرايي در گفت و گو با خبرنگار اعزامي فارس به هنگ كنگ افزود: 2 روز براي تطبيق با شرايط آب و هوايي هنگ كنگ فرصت داريم؛ درحاليكه با توجه به 4 ساعت اختلاف با ايران، بايد 4 روز زودتر اعزام مي شديم.
كتيرايي تاكيد كرد: قرار نبود جوانان روز اول به ميدان بروند كه با تغيير برنامه كاراته كاران رده سني 14-15 سال اولين شركت كنندگان هستند. با انگيزه اي كه از كاراته كاران جوان سراغ دارم آنها به اين مسائل توجه نمي كنند و مي توانند در همان روز اول نيز بهترين نتيجه را كسب كنند.
وي ادامه داد: سعي مي كنيم در مسابقات آسيايي همان 4 كاراته كاري كه در يونان نقره و برنز گرفتند نيز به مدال طلا برسند. هيچ تيمي به قدر ايران تمرين نكرده است.
كتيرايي در مورد اينكه ايران تا كنون قهرماني آسيا را بدست نياورده است، تصريح كرد: هدف ما اين است كه طلسم اين ناكامي را بشكنيم؛ البته شرايط نسبت به دور قبل متفاوت شده است. امسال رقابت هاي زير 21 سال اضافه شده و مسابقات جوانان نيز در 2 رده سني و 10 وزن انجام مي شود.
سرمربي تيم جوانان خاطرنشان ساخت: اين شرايط براي همه يكسان است و بستگي به اين دارد كه چطور از آن استفاده كنيم. با توجه به پتانسيل كاراته ايران، تيم خوبي را در جوانان و اميد گردهم آورده ايم.
وي افزود: از ميان 10 نفر اعزامي، 7 كاراته كار ما براي اولين بار است كه حضور در مسابقات قهرماني آسيا را تجربه مي كنند. امير حسين پور دارنده مدال طلا و شاهين جعفري دارنده مدال نقره جهان هستند و آروين باقري هم در رقابت هاي جهاني مراكش حضور داشته؛ اما مدالي نگرفت.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/20
موضوع: رزمی
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: