برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

/گزارش خبرنگار اعزامي فارس از هنگ‌كنگ/صافي: اگر تيم ايران قهرمان آسيا نشود جاي سوال دارد

احمد صافي در گفت و گو با خبرنگار اعزامي فارس به هنگ كنگ اظهار داشت: ايران با اين همه سرمايه گذاري و اردوهاي متمركز و مستمر بايد بر سكوي نخست بايستد. از طرفي، بانوان براي اولين بار است كه در اين ميدان شركت مي كنند.
صافي تاكيد كرد: هميشه آنهايي كه براي اولين بار در يك ميدان بزرگ شركت مي كنند، انگيزه زيادي دارند. ايران بايد از اين فرصت نهايت استفاده را ببرد. كشوري مثل ما در كاراته سرمايه گذاري نمي كند.
وي با اشاره به اينكه اگر ايران قهرمان نشود بايد ديد ايراد كار كجاست، خاطر نشان ساخت: حتي خيلي از تيم ها با هزينه شخصي به مسابقات دانشجويان جهان اعزام شده بودند. با شناختي كه از كادر فني دارم، موفقيت از آن ايران است.
صافي كه پنجشنبه گذشته به كره جنوبي رفته است، گفت: ما 20 كاراته كار در هنگ كنگ داريم كه در همه رده هاي سني شركت مي كنند.رئيس، دبير فدراسيون كره و 5 داور هم در هنگ كنگ هستند.
وي افزود: كره در دوره گذشته يك نقره و يك برنز بدست آورد و حداقل كاري كه بايد بكنيم حفظ اين مدال هاست. بايد قدم به قدم پيش رفت، كسب 3 مدال با رنگ بهتر هدف اصلي ماست.
صافي خاطرنشان ساخت: 4 نفر از تيم اميدها همان هايي هستند كه در مسابقات دانشجويان جهان شركت داشتند؛ اما نفرات تيم جوانان را به ندرت در اردوها ديده ام. در كره به تحصيلات بيشتر از ورزش اهميت داده مي شود. مجبور شديم قبل از اعزام 2، 3 روز تمرين فشرده را پشت سر بگذاريم.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/20
موضوع: رزمی
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: