برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

/گزارش خبرنگار اعزامي فارس از هنگ كنگ/3 كاراته‌كا ايران به فينال رسيدند

به گزارش خبرنگار اعزامي خبرگزاري فارس از هنگ كنگ، در ادامه دهمين دوره مسابقات كاراته جوانان و اميد آسيا سه كارته كا ايران در رده سني 16-17 سال راهي فينال شدند و يك نفر نيز حذف شد.
در وزن 55- كيلو گرم پسران اميد حسين پور در دور اول با نتيجه 7 بر صفر از سد راجاماراوان از مالزي گذشت. وي در دور دوم با نتيجه 3 بر صفر ليو چيانگ از تايوان را شكست داد و در دور سوم با نتيجه 8 بر 2 الحربي از عربستان را مغلوب كرد و راهي فينال شد. حسين پور در فينال بايد با حريفي از كويت روبرو شود.

در وزن 61- كيلو گرم شاهين جعفري با نتيجه 7 بر صفر اوتاي از اندونزي را برد. سپس با نتيجه 8 بر صفر كوك تين از هنگ كنگ را مغلوب كرد و فهد از كويت را 4 بر يك شكست داد تا در فينال با حريفي از تايلند روبرو شود.

در وزن 76- كيلو گرم مهران يوسفي در دور اول بايد با حريفي از تايلند مسابقه مي داد كه حريف وي براي مبارزه حاضر نشد و نتيجه 8 بر صفر به سود يوسفي اعلام شد. وي در دور دوم با جونگ هوك از كره جنوبي روبرو شد و توانست او را شكست دهد. در دور سوم آگاتاي از قزاقستان را با نتيجه 5 بر يك شكست داد. يوسفي در فينال بايد مقابل حريف اندونزيايي مبارزه كند.

در وزن 68- كيلوگرم آروين باقري در دور اول البخيد از اردن را با نتيجه 2 بر صفر شكست داد و در دور دوم يك بر صفر مغلوب حريفي از قزاقستان شد. به دليل اينكه حريف قزاق در ادامه مسابقات خود باخت، باقري نيز از گردونه رقابت ها حذف شد.

مسابقات فينال و رقابت هاي كاراته‌كاهاي دختران بعد از ظهر برگزار مي شود.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/20
موضوع: رزمی
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: