برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

/گزارش خبرنگار اعزامي فارس از هنگ كنگ/دو كاراته‌كاي دختر راهي فينال شدند و خيام‌دار برنزي شد

به گزارش خبرنگار اعزامي فارس از هنگ كنگ، در سومين روز مسابقات قهرماني كاراته آسيا در رده جوانان و اميد، امروز كارته‌كاهاي دختر مبارزات خود را آغاز كردند.

در وزن 58- كيلوگرم دختران، سحر بيات در دور اول 8 بر 2 مالزي را برد. وي در دور دوم 5 بر صفر چين و در دور سوم 2 بر صفر كره جنوبي را پشت سر گذاشت تا در فينال با ژاپن ديدار كند.

در وزن 59- كيلوگرم، دلارام دويستي در دور اول 7 بر صفر حريف مالزيايي خود را شكست داد. وي در دور دوم 9 بر يك چين را مغلوب كرد و در دور سوم 6 بر يك قزاقستان را برد تا در فينال با حريفي از ژاپن روبرو شود.

در وزن 53- كيلوگرم، مريم خيام دار در دور اول 8 بر صفر مقابل حريف هندي كه در اين رقابت حاضر نشد، برنده اعلام شد. وي در دور دوم 7 بر صفر حريف سريلانكايي را برد و در دور سوم 3 بر 2 به تايلند باخت و در جدول بازنده ها با حريف مالزيايي روبرو شد و توانست پس از شكست 4 بر صفر، دارنده مدال برنز اين وزن شود.

در وزن 76+ پسران ايمان سنگچولي 8 بر صفر به دليل حاضر نشدن حريف ازبكستاني برنده اعلام شد. در دور دوم 3 بر صفر مقابل قطر به پيروزي رسيد و در دور سوم 6 بر صفر كويت را برد تا در فينال با حريف عربستاني روبرو شود.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/20
موضوع: رزمی
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: