برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

/گزارش خبرنگار اعزامي فارس از هنگ‌كنگ/شهرجردي: كاتاي ايران نيازي به مربي ژاپني ندارد

ابوالفضل شهرجردي كه 15 سال دارد و متولد اراك است، كاتا را از 4 سالگي زير نظر پدرش آغاز كرده است.
او پس از كسب نخستين طلاي كاتاي انفرادي ايران در آسيا، در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامي فارس به هنگ‌كنگ اظهار داشت:‌ حضور پدرم به عنوان مربي در اين مسابقات صددرصد به من كمك كرد. اگر نمي‌توانستم از سد حريف ژاپني بگذرم، قهرمان شده بود.
دارنده نقره مسابقات جهاني مراكش تصريح كرد:‌ ژاپني‌ها چيزي بيشتر از ايران ندارند. اينكه مي‌گويند بايد با مربيان ژاپني كار كنيم، بهانه است. ثابت كردم مربيان ايراني از ژاپني‌ بهتر هستند.
وي تأكيد كرد: كاتاي ايران به اروپا نزديك‌تر است. همين موجب مي‌شود تا بتوانيم از ژاپن پرچم بگيريم. اين كشور در آسيا با حمايت داوران هميشه موفق بوده؛ اما در عرصه جهاني مي‌بينيم كه مقابل تيمي مثل ايتاليا تن به شكست مي‌دهند.
شهرجردي افزود: پس از بازگشت از مسابقات مراكش، روي يك نوبت تمرين كردم و 3 ماهه آخر را در اردوي تيم نيز به طور متمركز حضور داشتم. بعد از بازگشت از هنگ‌كنگ نيز يك هفته استراحت مي‌كنم و پس از آن تمرينات جدي خود را براي كسب مدال طلاي جهان در سال آينده آغاز خواهم كرد.
قهرمان آسيا خاطر نشان ساخت: اميدوارم هرچه زودتر آكادمي كاراته ساخته شود تا بتوانيم تمرينات خود را راحت‌تر و منظم‌تر برگزار كنيم.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/20
موضوع: رزمی
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: