برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

داويد ويا: / همه چيز بر وفق مراد است

مهاجم تيم ملي فوتبال اسپانيا كه با گلزني در ديدار شنبه شب مقابل پاراگوئه به صدر جدول گلزنان صعود كرد از شرايط حاكم بر اردوي اسپانيا بسيار راضي است.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)؛ ستاره‌ي تيم ملي اسپانيا با درخشش در ديدار مقابل پاراگوئه زمينه‌ساز پيروزي و راه‌يابي تيمش به مرحله نيمه نهايي جام جهاي 2010 آفريقاي جنوبي شد.

داويد ويا بعد از پايان بازي گفت: باز هم سهمي در موفقيت تيم داشتيم و از اين بابت بسيار خوشحالم. همان گونه كه انتظار داشتيم پاراگوئه كار را براي ما بسيار دشوار كرد.

ويا در ادامه افزود: عنوان آقاي گلي بدون قهرماني اسپانيا برايم ارزشي ندارد. اميدوارم در ديدارهاي آينده هم گل بزنيم.

ستاره تيم ملي اسپانيا كه به تازگي به بارسلوناي اسپانيا پيوسته است درباره ديدار مقابل آلمان گفت: فعلا كه همه چيز به خوبي پيش مي‌رودفرصت چنداني براي جشن و پايكوبي نداريم بايد با تمركز كامل وارد ميدان شويم شناخت خوبي از آلمان پيدا كرده‌ايم و اگر بازي هميشگي‌مان را به نمايش بگذاريم مي‌توانيم از سد اين تيم قدرتمند عبور كنيم.

ويسنته دل بوسكه، سرمربي اسپانيا با تمجيد از عملكرد ويا گفت: او اكنون در بهترين شرايط خود قرار دارد. اميدوارم باز هم بتواند در ديدارهاي آينده گلزني كند. با توجه به اين‌كه مقابل تيم قدرتمندي مانند آلمان به ميدان خواهيم رفت بسيار مهم است كه از فرصت به دست آمده نهايت استفاده را ببريم.

انتهاي پيام

كد خبر: 8904-06657
تاریخ: 1389/4/13
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: