برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پناهي: قهرماني كاراته ايران در حضور قدرت‌هاي آسيا ساده نبود

به گزارش خبرگزاري فارس،‌ عباس احمد پناهي در خصوص قهرماني تيم جوانان و اميد ايران در دهمين دوره مسابقات آسيايي هنگ كنگ اظهار داشت: لطف خدا شامل حال ما شد و تلاش بازيكنان،مربيان و تمامي اعضاي فدراسيون به بار نشست و موفق شديم براي اولين بار پس از سال‌ها و در حالي كه كاراته به دنبال مقامي در خور شان نام ايران بود به اين عنوان برسيم.
وي ادامه داد: در حضور تيم‌هايي مثل ژاپن، قزاقستان و كويت كار سختي را در پيش داشتيم ولي بازيكنان ما غيرت نشان دادند و توانستند با اقتدار عنوان اول را كسب كنند.
پناهي افزود: از 31 فرصتي كه در اختيار داشتيم موفق شديم 25 مدال كسب كنيم در حالي كه ژاپن به عنوان تيم هميشه مدعي تنها 19 مدال را كسب كرد. عملكرد تيم ايران باعث شد حتي آقاي چانگ در روز دوم از تيم ما تعريف و تمجيد كند.
وي در خصوص اينكه آيا در اين سفر رايزني هايي براي گرفتن كرسي در wkf انجام داده است يا خير گفت: صحبت هايي را با آقاي چانگ انجام داديم و قرار شد در سفر ايشان به تهران براي مسابقات جام وحدت و دوستي صحبتهايمان ادامه داشته باشد.
رئيس فدراسيون كاراته در مورد عملكرد بانوان در اين مسابقات تصريح كرد: بانوان ما هم در كاتا و هم كوميته خوب ظاهر شدند و نشان دادند در صحنه هاي بين المللي مي توانند توانايي هاي خود را نشان دهند.خوشحالي ما به اين خاطر است كه حضور بانوان براي اولين بار با پوشش و حجاب اسلامي با موفقيت تيم ايران توام شد.
وي در پايان با تاكيد بر اينكه حضور علي سعيدلو در اردوي تيم قبل از اعزام باعث افزايش روحيه بازيكنان شد، گفت: بازيكنان جوان تيم ملي وقتي ديدند كه رئيس سازمان اينقدر راحت و خودماني با آنها صحبت مي كند روحيه خوبي به دست آوردند، از همان روز مي شد در چهره آنها موفقيت در مسابقات را پيش بيني كرد.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/20
موضوع: رزمی
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: