برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

بعد از تماشاي كشتي‌هاي جام موحد و حبيبيحبيبي: آنقدر به خاطر حضور در ايران اصرار كردم كه پزشك پذيرفت

امامعلي حبيبي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس اظهار داشت: خيلي دوست داشتم به ايران بيايم و كشتي‌ها را از نزديك ببينم؛ اما بعد از جراحي قلبم كه چند سال پيش صورت گرفت، دوباره كسالت پيدا كردم و پزشك اجازه مسافرت را نداد. 48 ساعت به آغاز مسابقات باقي مانده بود و بايد خودم را به مازندران مي‌رساندم. به همين دليل خيلي اصرار كردم تا اينكه پزشك با سفرم موافقت كرد و توانستم به ايران بيايم.
وي با عالي ارزيابي كردن سطح تورنمنتي كه روزهاي شنبه و يكشنبه گذشته به نام وي و عبدالله موحد ديگر اسطوره كشتي مازندران در قائمشهر برگزار شد، تصريح كرد: مسابقه بسيار عالي بود و در سطح بالايي برگزار شد. خصوصا برگزاركنندگان آن خيلي تلاش مي‌كردند. گرچه كار سنگيني‌ بود و هزينه زيادي هم متحمل شده بودند؛ اما به نظرم بهتر از اين نمي‌شد اين رقابت‌ها را برگزار كرد.
قهرمان سابق جهان در مورد كشتي‌هاي برگزار شده نيز گفت: كشتي‌گيران ايراني عملكرد خوبي داشتند. البته باز هم جاي كار روي آنها وجود دارد و بايد از نظر فني تلاش بيشتري كنند.
امامعلي حبيبي كه چند ماه در ايران مي‌ماند و فعلا قصد بازگشت به آمريكا را ندارد، در مورد تيم ملي كشتي آزاد كه تا چندي ديگر در مسابقات جهاني مسكو به ميدان خواهد رفت، خاطرنشان ساخت: فكر نمي‌كنم ديگر تيمي بهتر از اين نفراتي كه قرار است به جهاني بروند، داشته باشيم. اين‌ها هم نفرات خوبي هستند كه براي‌شان آرزوي موفقيت مي‌كنم.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/20
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: