برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

المپیک ورزش دانش آموزی/قهرمانان تنیس روی میز، ژیمناستیک، دوچرخه سواری و شنا معرفی شدند

نخستین دوره بازی‎های المپیک ورزش دانش آموزی با معرفی تیم‎های برتر شرکت کننده در رشته‎های تنیس روی میز، ژیمناستیک، دوچرخه سواری و شنا پیگیری شد.

به گزارش خبرنگار مهر، رقابت‏های تنیس روی میز نخستین دوره بازی‏های المپیک ورزش دانش آموزی با قهرمانی تیم اصفهان به پایان رسید. این مسابقات با حضور 18 تیم درهمدان جریان داشت و در پایان پس از اصفهان تیم خوزستان به عنوان دوم دست یافت. عنوان مشترک سومی هم از آن تیم‏های فارس و قزوین شد.

تهران وشهرستان های تهران مدال‎های ژیمناستیک را از آن خود کردند
اولین دوره بازی‎های المپیک ورزش دانش آموزی در رشته ژیمناستیک با برتری نمایندگان تهران و استان تهران به پایان رسید. این رقابت‎ها در رده سنی زیر 10 سال با حضور 17 تیم ودر چهار وسیله زمینی، خرک، پارال و موازنه برگزار شد و در پایان نمایندگان تهران واستان‎های تهران مدال‎های طلا، نقره و برنز را در همه بخش‏ها از آن خود کردند.

دوچرخه سواران اصفهان قهرمان شدند
مسابقات دوچرخه سواری دانش آموزان دوره متوسطه پسران در ماده‎های مختلف برگزار شد و در پایان با قهرمانی اصفهان به پایان رسید. این بخش از رقابت‎ها در زنجان برگزار شد و در پایان اصفهان با کسب  99 امتیاز در صدر جدول قرار گرفت.

مدال طلا مسابقات شنا به فارس رسید
رقابت‏های شنا دانش آموزان دوره متوسطه با قهرمانی تیم فارس در زنجان به پایان رسید. روز پایانی این بخش از رقابت‎ها در ماده‎های 100 متر آزاد و 100 متر کرال پشت برگزار شد و برترین‎های انفرادی نیز مشخص شد.


تاریخ: 1389/5/6
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: