برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پايان ماجراي مربيگري تيم ملي آرژانتين مارادونا می‌رود

ورزش > فوتبال  - همشهری آنلاین:
مارادونا دیگر سرمربی تیم ملی فوتبال آرژانتین نیست.

سخنگوی فدراسیون فوتبال آرژانتین  سه‌شنبه (5 مرداد) اعلام کرد که مذاکره خولیو گروندونا، رئیس فدراسیون این کشور با دیگو مارادونا، سرمربی تیم ملی، بدون نتیجه بوده است.

به گزارش کیکر، مارادونا پس از جلسه دوساعته با گروندونا گفت که برای ادامه همکاری با فدراسیون شرایطی دارد که یکی از آنها ابقاء دستیارانش می‌باشد و در غیر این صورت از تیم ملی کنار می‌رود. این در حالی است که رئیس فدراسیون فوتبال آرژانتین تاکید زیادی بر جدایی الخاندرو مانکوسو و هکتور انریکه داشته است.سخنگوی فدراسیون همچنین گفت که این فدراسیون نمی‌تواند شرایط مارادونا را بپذیرد.

بدین ترتیب در دیدار دوستانه تیم ملی آرژانتین در مقابل ایرلند، سرجیو باتیستا، سرمربی تیم ملی جوانان هدایت تیم ملی بزرگسالان را به عهده خواهد گرفت. کاری که دو سال قبل نیز، پیش از آمدن مارادونا انجام داده بود.

مارادونا در اکتبر سال 2008 سکان هدایت تیم ملی فوتبال آرژانتین را به دست گرفت، اما نتوانست تیم منسجمی بسازد. آرژانتین با سختی فراوان در رقابت‌های انتخابی جام جهانی توانست به آفریقای جنوبی راه پیدا کند. این تیم در دور مقدماتی جام جهانی و نیز در یک هشتم نهایی در مقابل مکزیک نمایش بهتری داشت، اما در یک چهارم نهایی با شکست سنگین چهار بر صفر مقابل آلمان تمام رویاهایش نقش بر آب شد.

تاریخ: 1389/5/6
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: