برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پس از ناكامي داماش در راهيابي به ليگ برتر؛ / ماركار آقاجانيان: / در بازي رفت مقابل صنعت نفت كار تمام شده بود / داوري‌ها از عوامل اصلي ناكامي بودند

سرمربي تيم فوتبال داماش گيلان گفت: بازيكنانم در ديدار با صنعت نفت بازي خوبي كردند و تاكنون در هيچ مسابقه‌اي تا اين اندازه موقعيت نداشتند.

ماركار آقاجانيان پس از باخت تيم فوتبال داماش گيلان در ديدار برگشت پلي‌آف مقابل صنعت نفت آبادان و ناكامي در راهيابي به ليگ برتر، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) - منطقه خزر، اظهار كرد: مساله‌اي كه بيشتر از هر مساله ديگري داماش را در اين بازي آزار داد مشكل داور بود كه باز هم مانند مسابقه رفت مشكل داشت؛ در اين ديدار در شرايطي كه بازي بدون گل در جريان بود محسن تركي دو پنالتي براي داماش نگرفت كه در غير اين صورت مي توانستيم با خارج شدن از فشار رواني اين بازي حساس با انگيزه بيشتري در ادامه ظاهر شويم.

وي تصريح كرد: جدا از اين مساله و در بعد فني، آنهايي كه تيم را از ابتداي فصل بستند به لحاظ بدنسازي كار قابل قبولي بر روي بازيكنان انجام ندادند چرا كه بازيكنان داماش در ديدارهاي اخير پس از دقيقه 70 دچار مشكل بدني مي شدند و با رسيدن به روزهاي پاياني فصل اين مشكل نمود بيشتري پيدا مي كرد.

سرمربي داماش گيلان متذكر شد: ليگ دسته اول امسال فرسايشي بود و در هفته هاي پاياني هر 5 روز يك بازي برگزار مي‌شد؛ جدا از آن به لحاظ داوري در حق داماش ظلم شد هرچند اعتقاد داريم اشتباه داوري بازي آخر از سوي محسن تركي سهوي بود چرا كه تركي يكي از بهترين داوران ايران است.

ماركار آقاجانيان ادامه داد: تيم داماش در ديدار رفت مقابل صنعت نفت صعود به ليگ برتر را از دست داده بود چرا كه در آن بازي خداداد افشاريان با برنامه از پيش تعيين شده به بازي آمد و برخورد پيش از بازي با هاملت ميخيتاريان هافبك داماش و اقدام به هل دادن بنده پس از اعتراض به عملكردش نشان از قضاوت يك طرفه او داشت. در واقع بازي اصلي را در آبادان باختيم تا در عين شايستگي از ليگ برتر دور شويم.

سرمربي داماش در پايان خاطرنشان كرد: هنوز براي فصل بعد برنامه‌اي ندارم؛ در روزهاي آينده با عابديني مديرعامل باشگاه جلسه‌اي خواهيم داشت تا شرايط طرفين براي همكاري فصل آينده بررسي شود.

انتهاي پيام

كد خبر: 8904-09717
تاریخ: 1389/4/18
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: