برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

رقابتهاي انتخابي درون اردويي فرنگي كاران برگزار نمي‌شود

ورزش. كشتي. تيم ملي
تهران - كادر فني تيم ملي كشتي فرنگي كشورمان با لغو سفر اين تيم به رقابتهاي بين‌المللي لهستان در نظر دارد تا تركيب اعزامي به رقابتهاي جهاني ‪ ۲۰۱۰‬مسكو را بدون برگزاري مسابقات انتخابي در اردوي پاياني انتخاب كند.

به گزارش روز چهارشنبه ايرنا؟ پس از لغو سفر تيم ملي كشتي فرنگي كشورمان به تورنمنت پيتلاسينسكي لهستان كه قرار بود محك خوبي براي كشتي گيران ما به حساب آيد، كادر فني تيم ملي تغييراتي را در برنامه‌هاي انتخابي و گزينش ملي پوشان اعزامي به رقابتهاي جهاني ‪ ۲۰۱۰‬مسكو بوجود آورد.

بدين ترتيب كادر فني تيم ملي با توجه به شناخت كافي از توانايي‌هاي تمامي كشتي گيران حاضر در اردو، قصد برگزاري مسابقات انتخابي درون اردويي را ندارد و نفرات اصلي خود را به شكل ديگري گزينش خواهد كرد.

گويا مربيان تيم ملي كشتي فرنگي كشورمان پيش از اين، برنامه خاصي براي جام پيتلاسينسكي لهستان داشتند ولي به دليل صدور نشدن رواديد و لغو اعزام، سعي دارند تا به نوعي ديگر اين مشكل را حل و فصل كنند.

آنها بر اين باورند كه به هرحال طي چند سال گذشته، خصوصا چند ماه اخير، شناخت كاملي از فرنگي كاران حاضر در اردو پيدا كرده‌اند و حتي با وجود لغو مسابقات تداركاتي نيز مي‌توانند بهترين تركيب را براي مسابقات جهاني ‪ ۲۰۱۴۰‬مسكو پيدا كنند.

به گفته جمشيد خيرآبادي يكي از مربيان تيم ملي كشتي فرنگي، كادر فني براي انتخاب نفرات اصلي در اوزان ‪ ۷۴ ،۶۰‬و ‪ ۸۴‬كيلوگرم نياز به تمركز و دقت بيشتري دارد.

البته اميد نوروزي در ‪ ۶۰‬كيلوگرم جايگاه خود را به خوبي پيدا كرده و با كنترل وزن و تمرين بيشتر مي‌تواند تا مسابقات جهاني به شرايط خوبي برسد.

در ‪ ۷۴‬كيلوگرم نيز مهدي محمدي و فرشاد عليزاده در حال بهبودي كامل و رسيدن به شرايط ايده آل هستند. ضمن اينكه حبيب اله اخلاقي و طالب نعمت پور نيز دو چهره برتر در ‪ ۸۴‬كيلوگرم به حساب مي‌آيند.

تاریخ: 1389/5/6
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: