برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

اختصاصي/ ديدارهاي تيم فوتبال پيكان به تهران منتقل مي‌شود

ورزش. فوتبال. ليگ برتر
تهران - مديرعامل باشگاه پيكان گفت: ديدارهاي تيم فوتبال اين باشگاه از قزوين به تهران منتقل خواهد شد.

محمود شيعي عصر دوشنبه درگفت وگو با ايرنا افزود: دو سال است كه ديدارهاي تيم فوتبال پيكان در قزوين برگزار مي‌شود اما، انتقال اين تيم به اين استان، هيچ دستاوردي براي پيكان نداشته است.

وي به انتقال تيم‌هاي پاس و صبا به استان‌هاي همدان و قم اشاره كرد و اظهار داشت: اين انتقال‌ها باعث شده است تا مسئولان اين استان‌ها حمايت هاي زيادي را از اين دو باشگاه داشته باشند اما، تاكنون هيچ حمايتي از تيم پيكان در قزوين نشده است.

شيعي ادامه داد: حمايت نكردن مسئولان قزوين باعث شده است تا چمن ورزشگاه شهيد رجايي كيفيت خود را از دست بدهد كه اين امر منجر به اعتراض تيم‌هاي ليگ برتري شده است.

مديرعامل باشگاه پيكان آمار تماشاگران فصل گذشته اين تيم در ليگ برتر را ‪ ۳۶‬هزار نفر اعلام كرد و گفت: حدود ‪ ۱۵‬هزار نفر از ديدار پيكان برابر تيم هاي استقلال و پرسپوليس ديدن كردند و براي ‪ ۱۵‬بازي ديگر نيز تنها ‪ ۲۱‬هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور يافتند.

وي خاطر نشان كرد: آمار فوق نشان مي‌دهد كه تيم پيكان از حمايت تماشاگران قزوين بي‌بهره است به طوريكه هيات مديره باشگاه تصميم گرفته است تا ديدارهاي پيكان را به تهران باز گرداند.

شيعي افزود: رايزني‌هاي لازم براي انتقال ديدارهاي پيكان به تهران آغاز شده است كه اميدواريم اين تيم بتواند در ورزشگاه اختصاصي ايران خودرو به ميدان برود.


تاریخ: 1389/5/18
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: