برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

بیگ‌زاده در گفتگو با مهر:انتظار چنین برخوردی از هواداران استقلال را نداشتم

هافبک تیم فوتبال سپاهان اصفهان از برخورد هواداران استقلال با خود و خسرو حیدری ابراز ناراحتی کرد و این اتفاق را غیر منتظره برشمرد.

هاشم بیگ‌زاده در پایان دیدار تیم‌های فوتبال راه آهن شهرری و سپاهان اصفهان در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان مطلب فوق گفت: تغییر دادن تیم‌ها در فوتبال حرفه‌ای یک امر طبیعی است و بازیکنان بر اساس شرایط موجود تیم آینده خود را انتخاب می‌کنند که من و خسرو هم تصمیم گرفتیم این فصل در سپاهان بازی کنیم.

وی در مورد شعارهایی که علیه وی و خسرو حیدری در جریان این مسابقه از سوی تماشاگران مطرح شد، ادامه داد: ما از هواداران استقلال توقع این رفتارها را نداشتیم اما امیدوارم این اتفاقات بار دیگر تکرار نشود و احترام همه در فوتبال حفظ شود.

هافبک تیم فوتبال سپاهان اصفهان در مورد پاس گلی که برای عنایتی ارسال کرد، اظهار داشت: من و عنایتی از گذشته شناخت و هماهنگی خوبی از همدیگر داشتیم و در سپاهان هم تمرینات ویژه ای را انجام دادیم که در مجموع این موارد باعث شد با یک سانتر مطلوب زمینه گلزنی عنایتی را بوجود آورم.

بیگ‌زاده در پایان گفت: سپاهان با توجه به مدیریت، کادر فنی و بازیکنان بسیار خوب روز به روز بهتر خواهد شد و می‌تواند بار دیگر قهرمان لیگ شده و در آسیا هم مدعی اصلی قهرمانی باشد.

دیدار تیم‌های فوتبال راه آهن شهرری و سپاهان اصفهان در چارچوب هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر که عصر سه‌شنبه در ورزشگاه اکباتان برگزار شد با تساوی یک بر یک به پایان رسید.


تاریخ: 1389/5/6
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: