برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

فتح اله زاده: موفقتيت استقلال را فداي فرد يا گروه خاصي نمي‌كنم

ورزش. فوتبال. فوتبال
تهران - سرپرست تيم فوتبال استقلال تهران گفت: هدف من موفقيت استقلال است و سربلندي اين تيم را فداي فرد يا گروه خاصي نخواهم كرد.

علي فتح اله زاده در گفت و گو با خبرنگار ايرنا، افزود: تمام تلاش خود را مي كنم تا استقلال موفق شود، برايم فرد يا گروه خاصي مهم نيست، مهم آن است كه استقلال موفق شود.

وي ادامه داد: پيش از اين محمود فكري، بهتاش فريبا، منصور پورحيدري و ...

را در كنار هم جمع كرديم و امروز نيز ناصر حجازي به اين جمع اضافه شد.

باز هم اگر نياز باشد استقلالي‌هاي قديمي و عاشق را دعوت خواهيم كرد تا زمينه ساز موفقيت استقلال فراهم شود.

فتح اله زاده تصريح كرد: با انتخاب ناصر حجازي به عنوان رئيس كميته فني باشگاه استقلال و حضور جمعي از بزرگان فوتبال ايران در اين تيم، اميدوارم استقلال در فصل جاري جايگاه شايسته‌اي در خور نام خود به دست آورد.

البته هدف اول ما كسب سهيمه ليگ قهرمانان آسيا است و برنامه‌هاي اصلي خود را كه شامل قهرماني مي‌شود به سال ديگر موكول كرده‌ايم اما، اين دليل نمي شود كه از مقام‌هاي ليگ دهم چشم پوشي كنيم.

وي افزود: به عنوان سرپرست باشگاه، اختيارات كميته فني را به اعضاي اين كميته ابلاغ كرده ام، قطعا نكاتي را كه كميته فني با من در ميان بگذارد را در تيم فوتبال استقلال اعمال خواهيم كرد تا هواداران اين تيم سال خوبي را سپري كنند.

فتح اله زاده در پاسخ به اين سئوال كه آيا انتقادهاي تند ناصر حجازي باعث شد وي به عنوان يكي از اعضاي كادر فني انتخاب شود، گفت: خيلي‌ها از من انتقاد مي‌كنند، در اين سال‌ها ياد گرفته ام به انتقادهاي مغرضانه توجهي نكنم اما برخي از انتقادها سازنده است و بي‌تدبيري است كه به آن توجه نشود.

سرپرست باشگاه استقلال خاطر نشان كرد: روزهايي كه حجازي از من انتقاد مي كرد ما گاهي اوقات شام و ناهار را باهم مي‌خورديم. چندي پيش در حالي كه حجازي از من انتقاد كرده بود براي صرف ناهار در يكي از رستوران‌ها مرا دعوت كرد و در خصوص مسايل استقلال با يكديگر صحيت كرديم و مشكلي نبود.


تاریخ: 1389/5/18
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: