برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

استقلال اهواز به دنبال عقد قرارداد با رحمان رضایی و محمدرضا مامانی

مسئولان باشگاه استقلال اهواز برای تقویت تیم فوتبال این باشگاه بازیکنانی چون محمدرضا مامانی و رحمان رضایی را مدنظر دارند.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال اهواز که در فصل 90 - 89 فوتبال ایران باید در لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور به میدان برود، صعود به لیگ برتر را در اولویت اصلی خود قرار داده است.

در همین راستا مسئولان باشگاه اهوازی استقلال مذاکراتی با بازیکنانی باتجربه حضور در لیگ برتر داشته‌اند که از آن جمله می توان به محمدرضا مامانی و رحمان رضایی اشاره کرد. از سوی باشگاه استقلال اهواز گفتگو و مذاکراتی با این دو بازیکن انجام شده اما هنوز توافقی حاصل نشده است.

رحمان رضایی فصل گذشته در تیم شاهین بوشهر بازی می کرد اما در فصل نقل و انتقالات نتوانست با تیمی از لیگ برتر به توافق رسیده و قرارداد امضا کند. محمدرضا مامانی نیز تا آستانه عقد قرارداد با باشگاه تراکتورسازی پیش رفت اما نتوانست شرایط همراهی این تیم را در لیگ برتر پیدا کند و در حال حاضر با تیمی قرارداد ندارد.

اردوی تیم فوتبال استقلال اهواز برای حضور در مسابقات لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور از روز پنجشنبه هفته جاری در تهران برپا می شود.


تاریخ: 1389/5/18
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: